Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A peteérés jele lehet, az,...

A peteérés jele lehet, az, hogy színtelen, szagtalan nyálkás, széthúzható valamit tapasztalok? Így nem lehetek terhes, ugye?

Figyelt kérdés
2011. okt. 23. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez a peteérés jele. Ebben az időszakban a legesélyesebb teherbe esni!
2011. okt. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Úgy értem a ha terhes lennék, akkor nem lenne peteérésem, nem?
2011. okt. 23. 16:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Még előfordulhat terhesség során is egy ideig peteérés.
2011. okt. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor nem lehetsz terhes, ha védekeztek.
2011. okt. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Volt szexuális kapcsolatod védekezés nélkül? Ha volt lehetsz terhes, ha nem volt, akkor a terhesség kizárva!
2011. okt. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pont peteérésnél a legnagyobb az esély a terhességre, ha védekezés nélkül szexelsz. Akkor pedig pont ilyen átlátszó, nyálkás a folyás.
2011. okt. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, ez a peteérés jele IS lehet, de biztos csak akkor lehetsz benne, hogy nem vagy terhes, ha megjön a menstruációd. Bár én hallottam már olyanról, hogy valaki menstruált az első pár hónapban is.
2011. okt. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Menstruáció alatt NINCS peteérés. (Persze lehet, hogy létezik ilyen, mondjuk 1 a millióhoz eséllyel, de normális esetben NINCS.)
2011. okt. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!