Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon fontos az ügy és gyors...

Nagyon fontos az ügy és gyors segítség kellene! A menstruációm megjött 6 nappal korábban! A párom ingázva dolgozik külföldön és hosszú idő után most hazajön egy hétre és pont ezt a hetet fogom végigmenstruálni! Lecsökkenthető az ideje?

Figyelt kérdés
Nem szedek fogamzásgátlót és nincs is itthon, már megjött a menzim és sajnos nekem kitart 6-7 napig. A kérdés az, hogy nincs bármilyen házi praktika vagy vény nélküli gyógyszer, amivel megállítható 2 nap után a menzi? Szeretném lerövidíteni drasztikusan.
2011. okt. 23. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Hááát..

Vegyél Aspirin protect-et, ez egy vény nélkül kapható vérhígító. Így többet fogsz vérezni, ergo hamarabb lesz vége a menzidnek.

Illetve ülj meleg vízbe kb 25 percet.


De vigyázz, mert így nagyon fogsz vérezni...

2011. okt. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok

És hozzáteszem, hogy én csak az első 2 napon szedem ezt a gyógyszert, és a 3. napon már alig van meg.

2011. okt. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
amikor fiatalabb voltam citromlevet ittunk kb 1 decit h ne jöjjön meg, mert mentünk strandra. volt h egész nyáron nem jött meg. hogy közben mennyire használ, nem tudom. de ha a párod szeret azt is megértené, ha most nem lehet, nehogy már ezen aggódj...
2011. okt. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem az a baj, hogy nem értené meg, hanem mert én is szeretnék vele lenni.:) Szerintem ez érthető.:)

Köszönöm a válaszokat! Ha van még tipp jöhet!

2011. okt. 23. 18:18
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Nekem pl csak az első 2 napban erős, utána nagyon gyenge, ilyenkor minket nem zavar (mi is távkapcsolatban élünk, 2napunk van együtt hetente). A páromat mondjuk soha nem zavarná, csak én blamálom magam folyton miatta:D Szóval ez is egy megoldás, ha nem zavarja a párod. Csak csináljátok kádban, vagy pedig előtte és utána is fürödjetek, mert ilyenkor nagy a fertőzésveszély - bár eddig nekem nem volt problémám belőle.
2011. okt. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sajnos én nagyon erősen vérzek legalább 4 napig, de van hogy az ötödiken is. Ez a második nap, nálam ez a legerősebb, meg a harmadik, ami a holnap és pont holnapra lenne romantikus programunk.:(

Ő taszítódik tőle, amit teljesen megértek úgyhogy nem tudom mit fogok csinálni, pedig annyira vártam ezt a hetet! Pont most jött meg előbb, pedig mindig pontosan szokott jönni.

2011. okt. 23. 18:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem, nem lehet semmivel megállítani a vérzést.
2011. okt. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
12%
Szar ügy, így járnak akik kényeskednek. Sajnálom!
2011. nov. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!