Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aki vénlány, és még szűz,...

Aki vénlány, és még szűz, hogy vizsgálja meg a nőgyógyász?

Figyelt kérdés
2011. okt. 23. 23:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
68%

a másik bejáraton szokták vizsgálni a szűz lányokat(engem kiskoromban is úgy vizsgáltak).Gyűlöltem.

Úgy szabad csak elmenni,ha előtte ürítettél már aznap.

(mielőtt lepontoznátok,ez tényleg így volt 12évvel ezelőtt)

2011. okt. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
77%

Nem nyúl bele a hüvelyébe.

Komolyabb vizsgálatokra úgy tudom amúgy sincs annyira szüksége, mert aki nem él nemi életet, kevesebb kockázat fenyegeti.

Azt, hogy mindene megvan-e jó helyen, és jól működik-e, a végbélnyíláson keresztül is meg lehet vizsgálni. Engem így vizsgáltak egyszer, amikor még szűz voltam.

2011. okt. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
na de a rákszűrés?
2011. okt. 23. 23:32
 4/20 anonim ***** válasza:
76%

én 2 hete voltam, szűz vagyok, megvizsgált rendesen mint a nem szüzeket, csak mondta h szóljak ha fáj. de nem fájt. rákszűrés szüzeknél nem kell, de ha muszáj lenne van egy kisebb "kacsa" amivel meg lehet oldani.

20/L

2011. okt. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
71%

Miért ne kellene a szűzeknél rákszűrés? Ők is ugyanúgy lehetnek rákosak, ez nem felétlenül a nemi élet kérdése.


Engem anno szintén hüvelyen keresztül vizsgált meg a doki. 17 éves voltam és még csak nem is kérdezte, hogy szűz vagyok e még. Sőt! Undorítóan viselkedett. Ma már feljelenteném, de akkoriban még inkább hallgattam.

2011. okt. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
26%
Azok a perverz férfi nőgyógyászok! Miért nem nő a nőgyógyász? Ő ugyis jobban ért a női testhez, mint egy férfi. A férfiak többsége nem azért megy nőgyógyásznak, mert szereti a szakmáját, hanem mert érdekli a női test: Szereti nézegetni és matatni.
2011. okt. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
29%

Miért ne kellene a szűzeknél rákszűrés? Ők is ugyanúgy lehetnek rákosak, ez nem felétlenül a nemi élet kérdése.


Szüzekbe nem kerül bele a méhnyakrákot okozó HPV vírus, citológián azt szűrik. Így indokolatlan ez a vizsgálat.

2011. okt. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
76%

Azok a perverz férfi nőgyógyászok! Miért nem nő a nőgyógyász? Ő ugyis jobban ért a női testhez, mint egy férfi. A férfiak többsége nem azért megy nőgyógyásznak, mert szereti a szakmáját, hanem mert érdekli a női test: Szereti nézegetni és matatni.


Mindenki magából indul ki.

2011. okt. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
52%

Kiakadtam aki azt írta, hogy a matatás miatt lesznek a férfiak nőgyógyászok. Vagy csak rossz tapasztalatod volt, vagy a barátnőid ijesztgetnek, te meg készpénznek vetted.

Kérdésre válaszolva pedig megvizsgálja mindkét lukon velem ezt tették először legalábbis. Meg is állapította, hogy tényleg szűz vagyok még. Az is maradtam.

Nem vészes az egész, az agyunkban meg kell beszélni, hogy ez van ez a doki dolga és kész.

2011. okt. 24. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
63%
engem normálisan, hüvelyi úton vizsgált, bele is pusztultam volna a szégyenbe, ha a s*ggembe nyúlkál, pedig nő volt a doki és nem durva...
2011. okt. 24. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!