Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az idegeskedés miatt nem jött...

Az idegeskedés miatt nem jött meg? =/

Figyelt kérdés

16éves vagyok és 20-21fele kellett volna megjönnie de már közben sokat idegeskedtem és már azt is a fejembe vettem hogy terhes vagyok, pedig ennek nincs sok alapja. Mennyit érdemes várnom amíg megjön? 5-6nap? Habár mondjuk néha van 1-2vércsepp de néha meg úgy érzem ,hogy mintha folyamatosan "jönne" pedig nincs semmi szinte. Ez a pár csepp vér jelentheti azt hogy a napokban megjön? Vagy elfog maradni az idegeskedések miatt ?=//

Lécci segítsetek, kösszi előre is


2011. okt. 25. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet az idegeskedéstől, barátnőm is járt már így tényleg nagyon feszült volt akkoriban ügyeletre is be kellett vinnem mert gyomorgörcsei voltak és ezért késett is a doki is megmondta.
2011. okt. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :)

És szerinted ha mégis van egy pici folt akkor számítsak rá hogy azért mégis pár nap múlva megjön?

2011. okt. 25. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!