Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mindig használtok intim...

Mindig használtok intim lemosót? A párom azt mondja az eddigi barátnői nem használtak ilyesmit? -,

Figyelt kérdés
Nemet és kort is légyszi
2011. okt. 25. 19:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Én nem használok minden nap, csak néha. Felesleges a sok vegyi kencét megvenni, mert áteshetünk a ló túlsó oldalára...
2011. okt. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Nem használok, egyszer használtam életemben, mikor ajándékba kaptam. (azt hitte apám, hogy tusfürdő, de hogy miért a mai napig rejtély :D )

22/L

2011. okt. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
én is csak néha, nem is hasznos, azt mondják.
2011. okt. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Én sem használok. Te miért használod?
2011. okt. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Én sosem szoktam.
2011. okt. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Sok rosszat lehet róluk olvasni, de nekem csak jó tapasztalataim vannak az intim lemosókkal és törlőkendőkkel. Télen naponta egyszer, nyáron kétszer zuhanyzom és mindig ezt használom intim területeken, kellemes, nem irritál (előtte minden tusfürdő csípett), frissít stb. Ja és elég sok márkát próbáltam, de az abszolút kedvencem a Lactacyd Femina, a második pedig a Nivea. 5-6 éve csak ezeket használom.


22/N

2011. okt. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Mert mégis mivel jobb az intim lemosó a sima tusfürdőnél? Ugyan már, attól nem leszel tisztább.
2011. okt. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 hennike válasza:

én használok, és orvostól is hallottam már, hogy jobb arra a területre, mint a sima tusfürdő


25 / N (bár érdekelne, hány pasi használja)

2011. okt. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Sosem használtam még.Tusfürdő és ennyi.

Vagyis karra,hátra bőrradiros tusolózselé.


Nőgyógyászt kérdeztem,azt mondta csak felboritja a ph-t.


Viz csodákra képes,intim lemoso nélkül se leszel büdös.

2011. okt. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:

Én csak akkor ha menstruálok. Nekem azt mondta a nőgyógyász, hogy ezeket nem ajánlatos sűrűn használni, mert tönkre teszi a hüvelyflórát. Szerintem ezért sincs sosem bajom.

Sógornőm viszont szinte mindig (naponta) használja és elég sűrűn fáj a hasa, könnyen felfázik, kevésbé ellenálló!


Bár lehet, hogy ezek csak genetikán alapulnak, így nem tudom!

2011. okt. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!