Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem jött meg a menstruációm,...

Nem jött meg a menstruációm, most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Általában két nap van ami havonta változik. A két nap van köztük,és a távolabbihoz képest már 6 napja késik.

Ez mitől lehet?

Olyan válaszokat,hogy terhes vagyok meg ilyeneket nem kérek.


15/L


2011. okt. 26. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:

ha nem volt szexuális kapcsolatod,akkor a terhesség ugye kizárva.

ha volt akkor vegyél terhességi tesztet.

ha nem volt akkor pedig késhet a stressztől,esetleg gyógyszerektől,megfázástól,fogyástól,hízástól is.

elő szokott fordulni,majd megfog jönni,ne aggódj.

2011. okt. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Te korodban még nem állt be ez a dolog. Olyan is előfordulhat, hogy egy, teljesen kimarad. Ne aggódj, nincs különösebb oka. Majd beáll!
2011. okt. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Stressz, étrendváltozás, környezetváltozás, hormonzavar. Ha élsz vagy éltél szexuális életet a közelmúltban akkor terhesség is lehet az oka.
2011. okt. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%

Ne haragudj, de nem egészen értem, hogy hogy gondolod.

A menzesz NEM dátum szerint jön meg, mert akkor elég összevissza lenne a hossza, másrészt a legtöbb nönek eleve nem 28 napos a ciklusa.

Légy szives, irj be néhány dátumot az egymás utáni hónapokból akkor könnyebben tudok segiteni.

De 15 évesen még eleve sokszor elöfordul, hogy nem szabályosan jön meg, mert még nem állt be a hormonrendszered.

2011. okt. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Amikor írtam a naptárt akkor 18.-án jött meg és 22.-én múlt el.Nálam mindig négy napos.

Aztán következő hónapban: 20-án jött meg és 24.án múlt el.


Eddig nem éltem szexuális életet...

2011. okt. 26. 17:21
 6/6 anonim ***** válasza:

Elöször is célszerü minden alkalommal felirni, mert késöbb sokszor lehet erre szükséged.

Amit irtál, annak alapján kb. 32-34 naponta jött meg eddig, de ha csak ez a két alkalom volt, akkor még nem sokat jelent, a következö jöhet akár két hónap múlva is. Föként az elsö egy-két évben több hetes ingadozások is normálisnak tekinthetök, idövel a legtöbb nönek aránylag rendszeres lesz, de akkor is belefér egy hetes eltérés.

2011. okt. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!