Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombára és folyásra van...

Hüvelygombára és folyásra van valami természetes készítmény ami enyhíti ezt vagy teljesen kigyógyít?

Figyelt kérdés

már több mint fél éve tartó hüvelygombás és erős folyásom van. rengeteg, kúp, krém, gyógyszert kaptam és már nagyon kikészült a szervezetem.

van valamilyen természetes gyógyszer ami segíthet? teák, esetleg valami vitamin bogyó?


2011. okt. 27. 14:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%

1. nőgyógyász

2. másik nőgyógyász

3. szexpartner elzavarása orvoshoz (visszafertőz, akkor is, ha tünetmentes)

4. intim lemosó, törlőkendő, irrigátor, tisztasági betét, illatos wc-papír, műszálas fehérnemű és ruha mellőzése mellőzése

5. csak az otthoni wc-re ülhetsz rá, arra is csak akkor, ha az összes családtag egészséges (a kádban is elkapható)

6. uszoda, szauna kerülése

7. vércukorszint-mérés, ha az előzőek nem váltak be.

2011. okt. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

már 4. nőgyógyász. óvszerrel védekezünk, máshol nem vagyok hajlandó nem hogy wc-re ülni, de wc-ni sem. és sorolhatnám...

én most gyógymódot szeretnék kapni.

a kérdésemre kérem a válaszokat, köszönöm!

2011. okt. 27. 14:20
 3/18 anonim ***** válasza:

Az egyik barátnőmet a szigorú Candida-diéta valóban kigyógyította ebből a kellemetlen fertőzésből. Szegény nagyon lefogyott közben, de azóta valóban nem tért neki vissza.

Nekem használnak a kúpok, viszont tartósan csak azóta szűnt meg a visszatérő gombám, amióta naponta használok gyógyszertári tejsavat hüvelyöblítésre.

Illetve egy ** mesterhez jártam tisztító kezelésekre. Úgy gondolom, hogy ez is hozzájárult, én hiszek ebben. Van, aki szerint ez csak hókuszpókusz, szerintem nem az. Úg gondolom, hogy nekem segített.



** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2011. okt. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

ha elhiszi az ember, akkor bármi segíthet neki :) bennem nincs meg ez a "hit" így nem is próbálkoznék ezzel.

én elhiheted mennyi kúpot használtam, most a betadine-t megpróbálom, de utána meg vennem kell: [link]

mert teljesen kiírt mindent, még a hasznos bacikat is, ezért vissza kell állítanom a ph-t normálra. az a durva, h óvszerrel védekezünk, párom emellett canesten és egy külön neki szánt kenőccsel kenegeti (még ha neki nincs is látható jele) a nemiszervét és még így is gombás vagyok. a folyások már elviselhetetlenek, nem tudok elmenni sehova (pl kirándulni) mert elönt az egész. szörnyen rosszul érzem magam.

2011. okt. 27. 14:39
 5/18 anonim ***** válasza:

Nem is értem, miért tetted fel a kérdést, hiszen tudod a választ.

Ez a Gynophilus az egyik legjobb a hasonló szerek között. Ha az első alkalommal már használtad volna gyógykezelés után, nem lett volna ennyi bajod a kiújulással eddig sem.

2011. okt. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
most olvastam utána vagy 5 helyen. az orvos miért nem tájékoztat? egyik sem????... :(
2011. okt. 27. 15:36
 7/18 anonim ***** válasza:

Előbbi válaszomból lemaradt:

A fentebbi tiltólistáról kimaradt a tangabugyi, viszont, ha megelőzésre is használod a Gynophilust, nyugodtan mehetsz srandra, usziba és szaunába is.

2011. okt. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
ha folyamatosan szedem majd a kapszulát akkor jó lesz a ph és nem fog felborulni utána már? antibiotikumokat nem szedek, mert érzékeny vagyok rájuk, kidobja a szervezetem(hányás), tehát ilyen téren mentve vagyok, de másfelboríthatja?
2011. okt. 27. 15:43
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

Csak azt nem értem, ha ennyire okos vagy kérdező, akkor miért nem tudod megoldani a problémádat.

Azért kíváncsi lennék, hogy a felsorolt pontjaim közül hányat jártál végig, mielőtt zsigerből elutasítod és hajtod a hülyeségedet a természetes módszerekkel kapcsolatban. Amikor meg valaki leírja, hogy a "ráolvasás" segített neki, az sem tetszik. Szedhetsz vagy ihatsz bármit, ha a párod ráül a munkahelyi gombás wc-re, aztán az otthonira is, te meg jól elkapod.

2011. okt. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
párom ha ráül, akkor mi történik? az óvszer és a kúpok, kenőcsök nem elegendőek? akkor légyszíves adj még segítséget, ezért tettem fel a kérdést.
2011. okt. 27. 15:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!