Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csinál a nőgyógyász?

Mit csinál a nőgyógyász?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy 15 éves vagyok és még nem jött meg. Csak fehérfolyásom van, kb. úgy 2 éve és van valamennyi mellem, meg szőrős vagyok ahol kell. Anyámmal már beszélgettünk róla, hogy ha nem jön meg 16 éves koromig akkor megyünk nőgyógyászhoz. :S Nem nagyon akarok menni, de azt hiszem muszáj lesz. Mit csinál ilyenkor egy nőgyógyász? És mivel indítja meg a menstruációt? :S
2011. okt. 27. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy 18 éves korodig semmit sem fog csinálni.

Vagyis hát megvizsgál, de gyógyszeres kezelést nem fog elindítani 16 évesen. Nem szoktak soha senkinek sem. Maximum a felelőtlen dokik fogamzásgátlót íratnak, de azt ilyen idősen, ilyen hormonrendszer mellett tilos szedni.

2011. okt. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Azt hiszem, ezekből minden kérdésedre választ kapsz. Remélem tudtam segíteni! :)

2011. okt. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, a vizsgálat elég ciki, de ki lehet bírni. Inkább lelkileg rossz, az első, de ez a problémádtól független. Szerintem vérvételre fog küldeni, hogy megnézzék a hormonszintedet, a vizsgálat után pedig meg tudja mondani, hogy szervileg minden rendben van-e. Talán ultrahangot is csinál, ezt hason keresztül. Esetleg nem versenysportolsz vagy táncolsz? Nagy fizikai leterheltségnél (élsportolók, balett-táncosok, diétázók, anorexiások is) nincs vérzés, mert a szervezet tartalékolja az energiát, nem pazarolja el. Ha túlsúlyos vagy, az is lehet gond, mert az agyban termelődő megfelelő hormon mennyisége nem elegendő, hogy rendes hormonális működést, vérzést okozzon. De ez a vérvétel vizsgálatából ki fog derülni. Tipp: ha nagyon félsz a nőgyógyásztól, nőt válassz, vagy egy idős bácsit, a fiatal férfi orvos nekem sokkal cikibb lenne. És drukkolok neked!
2012. febr. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
14%
a nőgyogyász majd jol megdug, azt. meg jön a mensid..
2012. márc. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!