Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet, hogy csak beképzelem?...

Lehet, hogy csak beképzelem? Van valami megelőzési mód?

Figyelt kérdés
Ez évben 2x is volt elég durva hüvelygyulladásom. Most úgy érzem, kicsit pirosas ott lent, de a folyásommal nincs semmi baj, szagra és színre sem. Viszketni sem viszket lent. Nagyon nem szeretném mégegyszer elkapni, mindent úgy csinálok ahogy kell (csak műszálas bugyi, alváshoz nem veszek fel, mindig ki van főzve a bugyi, nem ülök rá a wc ülőkére nyilvános helyen stb.) Tudtok valami megelőzést amivel biztos, hogy elkerülhetem ezt?:)
2011. okt. 27. 21:56
 1/4 A kérdező kommentje:
Jajj és amúgy van Tantum Rosa porom. Ha ezzel öblítek lehet valami bajom? Meg tudom előzni?
2011. okt. 27. 22:26
 2/4 anonim ***** válasza:
a műszálas bugyit szerintem cseréld le pamutra
2011. okt. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pont a műszálas bugyi a baj. Mindig pamut bugyit hordj!!!
2011. okt. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Úristen mekkora h.ülye vagyok :) Sajnálom, este volt és rosszul írtam. Arra gondoltam, hogy csak pamut bugyit hordok :)
2011. okt. 28. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!