Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gomba probléma. Mit javasoltok?

Gomba probléma. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a ciklusom közepén sűrűn előfordult, hogy vízszerű folyásom volt. Ezt betudtam a peteérés jelének. Ma viszont észrevettem, hogy a folyásom besűrűsödött, és ég a hüvelyem. Gondolom gomba lehet. Holnap az orvosom már nem fog fogadni, utána meg ugye 4 napos ünnep. Amíg oda nem jutok el a CanestenCombi hatásos lehet?

Illetve holnap lesz az 1 éves évfordulónk a párommal, és ugye az együttlét is adta volna magát. Ha gumival védekezünk (mint minden aktusnál) lehet szex a gomba ellenére? Jó lenne ha ez nem rontaná el ezt a napot:(


2011. okt. 27. 23:02
 1/3 A kérdező kommentje:
Jah és elég száraz szoktam lenni így síkosítót használunk rendszeresen. Ennek lehet valami hatása a fertőzésemre?
2011. okt. 27. 23:04
 2/3 anonim ***** válasza:

Felejtsd el... évforduló ide vagy oda.

1. Ez valószínűleg nem gomba, mert az elviselhetetlenül viszket, nem pedig ég - így könnyű felismerni. Vagyis: a Canesten nem fog használni rá.

2. Ég a hüvelyed, ezt azt jelenti, hogy gyulladt. A szex baromi kellemetlen (fájdalmas) lesz.

A síkosítót sem ajánlom, mert a gyulladt nyálkahártyát elképzelhető, hogy irritálni, csípni fogja (nem biztos, de jó esély van rá).

2011. okt. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz. A szexet azt hiszem félre kellene tenni. Több okból is: nem tudod mi ez, tehát fertőzhetsz is./az együttlét fájdalommal járhat, főleg ha még síkosítót használtok, ami nagyot ronthat az egyébként is gyulladt szerv esetén.

Ilyenkor általában hüvelykúpot szoktak adni, rosszabb esetben gyógyszeres kezelést vagy a kettőt együtt.

Ha van otthon cickafark teád és kamilla teád az akár teának, vagy ülőfürdőnek is nagyon hatásos. Mindkettő nagyon jó a női problémákra. Megoldani nem fogja, de a külsőbb részeknél csillapíthatja a gyulladást. A canesten combi rosszat nem fog tenni, egy próbát megér -legfeljebb nem használ semmit.

2011. okt. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!