Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A kisajkak belső felén, és...

A kisajkak belső felén, és közel a hüvelyhez, mitől viszkethet amióta megujjazott a barátom, olyan 2 napja? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. márc. 17. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
szerintem vagy megsértette a hámréteget az izgatás során vagy elkaptál egy kis hüvelygombát.keres fel nögyogyászt.
2008. márc. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Elfertőződhet.A férfiak általában nem figyelnek oda,akár egy kilincs,wc v.bármi ami nem tiszta és megfogják okozhat hüvelygombát.Mindig figyelj oda,hogy előtte mosson kezet.Lehet vény mentesen kapni Canesten-t a patikákban kúpot kenőccsel az helyre hozza,ha a 3 db kúp nem elég vegyél még egy dobozzal a 6 db már kikúrál.
2008. márc. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen valószínűleg nem volt tiszta a barátod keze és elkaptál egy kis fertőzést. Szerintem ne kezelgesd magad otthon mert lehet hogy nem is gomba. Mutasd meg nőgyógyásznak, ő majd megmondja mivel kell kezelni.
2008. márc. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én nekem is viszketett ott,de cickafark-fű és kamilla teába áztatott vattával (a teába raktam kamillát is meg cickafarkfüvet is,ezekből egy kisebb zacsó 200ft körül van,abból sok tea készíthatő,más dolgokra is jók) lemostam,meg be is dugtam,és elmúlt a viszketés meg az égő érzés. mert ezeknek fertőtlenítő és nyugtató hatásuk van
2008. ápr. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!