Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3napja késik a menzeszem, mit...

3napja késik a menzeszem, mit gondoltok? Tobbi lennt

Figyelt kérdés
szoval 3napja késik,1 alkalommal a baratommal ovszer nelkul csinaltuk es ram elvezett,de azt mondta,h tuti nem ment belem,vagyis szerinte..semmi hasfajasom nincs,1pici szokasos feher folyas,es tegnap este 5percg nyilalt a hasamba,es kb 3-4 napja 2kg-al tobbet nyomok es a hasam felvan puffadva,inkabb mintha megnott volna.
2011. okt. 28. 23:29
 1/3 anonim ***** válasza:
A puffadás menzesz előtt természetes mindenki puffad, 3 nap még nem a világ, főleg hogy azt sem tudjuk mikor kellett volna megjönnie és mikor voltatok együtt...mi sem védekezünk már 3 éve de még nem volt "baj" ilyenből, bár az sem lenne baj ha lenne. Ne ijedj meg még és ne stresszeld le magad mert attól csak mégjobban elhúzódik. Ha 1 hét is meglesz akkor nézd meg hogy mikor voltatok együtt és onnantól számolj le 2 hetet, akkor kell tesztet csinálni mert előtte nem muatatja az igazat a teszt!!
2011. okt. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nagyon megnyugtattál!köszi!igazad van,a fölösleges stressz csak még jobban késleltetheti.
2011. okt. 28. 23:36
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem csak bebeszéled magadnak nyugodj meg ilyen hamar nem fogsz hízni és mindenki fel van puffadva mensi előtt nekem is szokott késni én is mindig parázok hogy mitől de aztán megjön szerencsére:)

én a helyedben azonban csinálnék egy tesztet!no para

2011. okt. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!