Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek ez miért lehet?...

Szerintetek ez miért lehet? Szex után általában egyből nem mosakodom meg odalent, csak másnap reggel.

Figyelt kérdés

Minden egyes szex után úgy érzem ég a gólyagom, eszméletlenül fájdalmas a pisilés! :( Megőrülök..

18/L


2011. okt. 29. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Összeszedtél egy kellemes kis fertőzést. Mindenképp menj el dokihoz, ha nem akarsz gennyes gyulladást kapni!
2011. okt. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha nem mosakodsz, gondolom nem is szoktál egyből utána pisilni menni.

Ez meg egyenlő a hólyaghuruttal (E-coli baktérium, amit kezelni kell, mert következményei lehetnek....


Menj el laborba-kérj vizeltvizsgálatot.

2011. okt. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
.....mármint háziorvoshoz menj és ő majd ad beutalót laborba :) bocsi
2011. okt. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

múltkor is volt valamiféle fertőzésem, a végbélnyílásból valami baci a hüvelyembe került, vagyis hugycsővembe, vagy hova.. :)

Lehetséges, hogy most is ugyanaz? Mivel ugye a két lyuk közel van egymáshoz

2011. okt. 29. 17:24
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem szex után a hüvelyemnél szokott fájni pisiléskor. Csíp, éget. Pedig meg szoktam mosakodni, de akkor is. Szerintem ez nálam csak attól van, hogy kidörzsölődik, mert az első pisilés után el is múlik. Nem jutott még eszembe orvoshoz menni vele, mert semmi más tünetem nincs, csak az első pisilésnél ez a csípés.
2011. okt. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Én is sokszor meg szoktam lepődni szex utána pisinél, mikor úgy csíp.. vissza is tartom egy pillanatra, szinte bekönnyezek.. dehát ki kell engedni!

.. és igen, ez a dörzsöléstől van!

2011. okt. 29. 17:29
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, ez ugyanaz a fertőzés: a neve E-coli baktérium.

-és azért lenne fontos szex után tisztálkodnod, és elmenned pisilni, mert akkor ezeket a bacik úgymond "kimosódnak", és nem tudnak elszaporodni.

Amúgy nekem is volt már ilyen, és én erre mindig a MONURAL port szedem. 1 tasak, és egyből elmúlnak a tünetek.


Bár amióta figyelek ezekre az apróságokra, azóta nem jött elő nálam ez a baci.


(második)

2011. okt. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Előző ilyen fertőzésemnél én is Monural 3g-t szedtem! Tényleg egy tasak por és minden ok..

Most megittem 1?5 L vizet, most jó..

De majd holnap reggel meglátom

Köszönöm a válaszokat! :)

2011. okt. 29. 17:43
 9/9 A kérdező kommentje:
1,5 L*
2011. okt. 29. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!