Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi ez az egészen sötétbarna...

Mi ez az egészen sötétbarna folyás?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, két éve jött meg elősször. Azóta még sajnos nem állt be, így a 2 év alatt kb csak 7-8 alkalommal volt meg. Minden menstruációt barna vérzéssel fejeztem be, ami ha mindenigaz normális. Viszont tegnap elkezdődött ez a barnafolyás, pedig 2 hónapja nem menstruáltam. Eddig előtte sose volt ilyen. Mi lehet? Számíthatok rá, hogy a napokban megfog jönni? Szeretném leszögezni, nem vagyok terhes!
2011. okt. 30. 10:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez alvadt vér volt. Lehet, hogy ezt más is megerősíti, vagy megcáfolja, de én erre gondolok. Ha igazam van, akkor ez normális.
2011. okt. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hát nekem barna folyással kezdődik és végződik.Beszélgettünk erről az egyik barátnőmmel és nála is így van.Szóval szerintem ne aggódj.
2011. okt. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!