Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » LÁNYOK! Iskolaorvosi vizsgálat...

LÁNYOK! Iskolaorvosi vizsgálat előtt, milyen bugyit vesztek fel? Francia, normál, vagy tanga? És minden ilyen vizsgálatnál le kell vetkőzni bugyira, melltartó sem maradhat?

Figyelt kérdés
2011. okt. 30. 16:04
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Csak általános iskola első osztályos, vagy annál kisebb gyerekeket vizsgálnak teljesen meztelenül. Az,hogy milyen bugyit veszel fel, tök mindegy, bár a tanga amúgy sem egészséges. Ja, és mindig pamut bugyit hordj!
2011. okt. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én Gimis vagyok és ha tudom hogy másnap orvosi vizsgálat van franciát veszek fel. Mi bugyi-melltartóra vetkőzünk. Nálunk megszólják a tangát.
2011. okt. 31. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Tangát semmiképp se,de elsős gyerekeket sem vizsgálgathatnának teljesen meztelenül,legalábbis nem szabadna.De eleve bele lehet szólni ki meddig hajlandó levetkőzni.Azért azt el kell mondanom,hogy én olvastam,hogy igen is vannak helyek ahol a lányokat középiskolában meztelenül vizsgálják meg,ha nem mernek szólni és kiállni magukért,úgyanis van egy nemifejlettség vizsgálata néven futó vizsgálat,amire hivatkozva a fehérneműbe bemenőket miután megvizsgálták,és valahol a mellet is megvizsgálják,megnyomkodják,megkérik feküdjön fel az ágyra és húzza le a bugyit,és terpeszen szép,azok meg benéznek a lába közé és kézzel megnézik a csiklót,a szeméremajkakat,aki meg lúzer és nem mer szólni,hogy nem járul ehhez hozzá,az megszívja.Volt akiknek mivel nem mertek szólni át kellett élniük,akár más osztálytárs előtt is,hisz valahol 2-3 embert hívnak be.A fiúknál is pont mert nem mer egy sem szólni azért van hogy középsuliban is meztelenül vizsgálgatják őket,nézik a nemiszervüket sok helyen.Röviden előfordulhat,de ilyenkor taplra esetnek kell lenni,és megmondani a nem tetszést és nem hagyni.Én biztos nem hagynám.
2012. jan. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Orvos függő,hogy mennyire kell levetkőzni,van aki mindent levetett(még akkor is ha nem kellene valójában) és van aki nem,nálunk még fehérneműre sem kellett.Polóba,farmerba mentünk be és csak fel kellett húzni a polónk,egyesével mentünk be.De eleve ha elég nagyszájú vagy,és többen összeálltok és szóltok az osztályfőnőknek ha jó fej,vagy az orvos asszisztensének,vagy orvosnak akkor szólhattok,hogy a melltartót nem szeretnétek levenni,hisz melltartó nem zavarja hogy a szíveteket meghallgassa,sőt a gerincet is megtudja melltartóban is vizsgálni.Csak szólni kell neki.Magad szabhatod meg mennyire vetkőzől le,legrosszabb esetben rosszalóan néz a doki rád,vagy ijjesztegetnek a tanár,ofő hogy milyen következménnyel jár,ha nem hagysz valameny vizsgálatot.Én bevállalnék egy intőt is,mint hogy megalázó vizsgálatot végezenek,vagy más előtt vizsgáljanak,ha valami nem tetszet mindig szóltam,persze normálisan érte.
2012. jan. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Nekem annó mindig alsógatyára kellett vetkőznöm,de nem vettem volna zokon,ha a himvesszőmet megnézi a doki,csak akkor azért kértem volna,hogy ne a többi osztálytárs előtt tegye,illetve addig azok az iskolaorvosi vizsgáló előtt,vagy a váróteremben(ha van az iskolában ilyen,nálunk nem volt) várakozzanak.De nekem a hímvesszőmet egyszer se nézték.Torkot szoktak nézni,vérnyomást+ pulzust szoktak mérni(azt mindig,sose maradt el),testsúlyt,testmagasságot(ezek se maradtak el soha),meg a tüdőnkre szoktak ráhallgatni,meg reflexkalapáccsal szokta az iskolaorvos vizsgálni,hogy működnek-e a reflexek normálisan...de ennyi...ja meg olvastatni szoktak,ha ott kijött valakinél,hogy nem jó a szeme,akkor szemészeti szakrendelésre szoktak egyből utalni...ennyi volt mindig...egy max.10 perc alatt mindenki végzett,de meg szoktuk egymást várni,mert ugye -én is voltam gyerek- addig se kellett az órán ülni.
2012. febr. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok,ja meg a fogaink állapotát szokták rögzíteni,hogy melyik fogunk lyukas,melyiket kell(ene) tömni,melyiket kihúzni,de ezt iskolafogászaton is meg szokták nézni,csak én oda soha nem jártam el(olyankor mindig lógtam,hiányoztam,és utólag se mentem oda)...ha valami gáz volt-van,akkor van saját fogorvosom...amúgy meg nem vagyok hipochonder,hogy minden vacakért odajárkáljak.
2012. febr. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak rutin szokott lenni az nem gáz,és egyesével,de az alsóneműmbe nem néztek be,nem is engedném.
2012. febr. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Franciat vegyel fel vagy normalt tangat ne es nekunk altalsnosba csak fehernemure kellet levetkozni(lanyoknak) de a fiuknak teljesen
2017. febr. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Én gimis vagyok és én azt ajánlom tangát ne az egészségtelen franciát igen azért mert a mami bugyi szerintem elég ciki így francia a jó választás.
2019. júl. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!