Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ha szülés után két...

Normális ha szülés után két hónappal még egy deka sem ment le rólam? Pedig szoptatok. Az elég sok kalóriát éget el. Nem hiúságból érdekel!

Figyelt kérdés
2011. nov. 1. 15:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Szoptatás alatt NEHOGY fogyjál!!! Teljesen normális! A szervezet még ilyenkor -főleg szoptatásnál- tartalék üzemmódon van a baba miatt. Az étkezésed legyen változatos, hogy jó minségű tejed legyen, viszont nem árt ha kerülöd a cukros dolgokat, az nem jó a szervezetnek. Nekem fél év után indult meg a súlycsökkenés, de akkor már tornáztam is.
2011. nov. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod.Talán ennek is köszönhetem,hogy kisfiam 25.én lesz három hónapos és több,mint hét kg.Jó babázást kívánok Neked.
2011. nov. 17. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!