Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha szeszt fogyasztunk a 28....

Ha szeszt fogyasztunk a 28. napon attól tolódhat a menzesz? Vagy a szextől?

Figyelt kérdés
még nem jött meg már a 32. napon vagyok.csináltunk tesztet is ami negatív lett... Ilyenkor mi a helyzet??
2008. márc. 18. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

alkohol - sex- gyerek

:D


ezek nem befolyásolják,

de 4 nap nem sok, ha nincs rossz közérzetetd és fájdalmad akkor ha nem jön meg egy hónap után akkor menj csak el orvoshoz. ha esetleg megjön de elötte pontos volt , most meg pontatlan nagyon akkor is érdemes felkeresni egy dokit.

2008. márc. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A késés lehet stressz, fogyókúra, ciszta, betegség következménye is. Szerintem várj egy hetet és aztán menj el dokihoz hogy ő mit mond rá.
2008. márc. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A szesz nem befolyásolja a ciklust. A szex 2 esetben: a szüzesség elvesztésekor sok lánynak késik a vérzése, nekem annakidején 1 hetet késett. No meg akkor is, ha terhes leszel a szextől. Várj 1 hetet. Ha nem jön meg, tesztelj újra, reggeli első vizeletből. És utána mindenképp menj nőgyógyihoz. Ha terhes vagy azért, hogy terhesgondozásba vegyenek, ha meg nem akkor azért, mert ez nem egészséges állapot hogy indokolatlanul késik 10 napot.
2008. márc. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a 34.napon megjött :) orvosnál is voltam és nincs semmi gond! :)
2008. márc. 21. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!