Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mióta uszodában voltam, azóta...

Mióta uszodában voltam, azóta nagyon viszketa hüvelyem környéke és a kisajkaim belseje is. Lehetséges, hogy ez hüvelygomba? vagy milyen látható jelei vannak annak, hogy ez az?

Figyelt kérdés
2008. márc. 18. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:
23%

az, nekem pont 2 hete volt pont uszi után. Kadefungin kremet használtam,ami vény nélkül kapható, de Németországba. keress rá neten van-e otthon aztán gyorsan kend le magad, 2 nap alatt elmúlik. de ha nem kezeled beljebb jut meg égni is fog.

ha esteleg ez a krém nincs nyugottan menj be egy patikába és kérj uszoda utáni viszketésre krémet, ezek vénynélküliek. ott már vágni fogják és nem ciki.

2008. márc. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Biztos hogy összeszedtél valamit, de semmiképp ne kezelgesd magad, mielőbb mutasd meg magad dokinak,hogy a megfelelő krémet,kúpot tudja felírni.Tudod ami jó egyikünknek,nem biztos hogy másnak is.
2008. márc. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az.Több okból is mondom ezt,pl: tapasztalatból. Ami megszüntetheti: 'Canestein kombi'-kérd a patikákban,ez kb. 3-4000ft. Én tavaly vettem,nekem használt.Mindenféle hüvelygombára irják. Üdv.
2008. márc. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%
hú,nekem is 3napja szörnyen viszketett,és vettem CICKAFARK-füvet,csináltam belőle teát,és abba áztatott vattával kívül megmostam,meg be is dugtam egy kicsit,és elmúlt. gyógynövényes könyvben olvastam. ha krémeket nem is,de iylen gyógynövényeket szerintem lehet használni
2008. ápr. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
62%
persze hogy lehet.
2008. ápr. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!