Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi ez a furcsáló szúrkáló...

Mi ez a furcsáló szúrkáló érzés a jobb petefészkemnél és a hozzájáruló pecsételő vérzés?

Figyelt kérdés
biztos hogy nem menstuáció vérzés mert már elmúlt és már 5 éve beállt a mensim is
2011. nov. 2. 08:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt ilyen, amikor cisztám volt. De ez nem azt jelenti, hogy neked is az van. El kell menned orvoshoz! Itt senki nem lát bele a petefészkedbe, csak a doki tud okosat mondani.
2011. nov. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

valószinűleg cysta ami kifakadt és igy távozik a szervezetedből, nekem is ilyenem volt

ne aggódj

2011. nov. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

jajj!most nagyon megijedtem :( gondoltam erre én is de bíztam benne hogy nem az lehet az oka,hanem más,ez a hónapom amúgy is furcsa volt

éretem én ezt rajta:

30.ára vártam helyette megjött 21.-én egy napra utána egyűtt voltam a párommal

majd 27.én újból megjött 29.-n elmúlt

31.én kicsi pecsételő vérzésem volt,amit csak a wc papíron vettem észre

elsején kicsit több pecsételő vérzés,amit már a fehérneműmön vettem észre

2011. nov. 2. 09:14
 4/6 anonim ***** válasza:
nem lehetsz terhes?
2011. nov. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
lehetséges a múlt hónapban 12 napot késett akkor csináltam tesztet is negatív lett,de ezzek után utána játrtam és már volt egy évvel ezelőtt hogy 15 napot késett de akkor nem voltam terhes és utána normális volt megint de ilyen még sose volt,csak másnak a véleményére is kíváncsi vagyok.A terhesség pedig nincs kizárva!DE cisztára is gondoltam,vagy más hormonális zavarra
2011. nov. 2. 10:03
 6/6 A kérdező kommentje:
és kb.9.ke körűl volt peteérésem és 13.-án voltam egyűt a párommal,sajnos elég redszertelennek a ciklusaim 27-30-osak is lehtnek szóval kicsit nehéz kiszámolni mikor is fog megjönni csak rászoktam készűlni,de ez most nem értem ezt a hónapot
2011. nov. 2. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!