Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van magyarázat erre, mi...

Van magyarázat erre, mi okozta hirtelen rossz érzéseket?

Figyelt kérdés
Ma reggel siettem wc-re mert úgy éreztem hasmenésem lesz, görcsölt, szúrt a hasam.1-2 perc után úgy éreztem kimegy minden erőm, elájulok. Égett a mellkasom, arcom mintha tűzben égne. Hófehér volt az arcom, a szőnyegen összerogytam, nem tudtam tovább menni, és ciripelést hallottam a fejemben 10 percet feküdhettem ott rázott a hideg, felálltam és bejöttem aludni és 3 órát aludtam! :- (. Velem még ilyen nem történt de tényleg azt hittem meghalok. Van magyarázat erre?
2009. máj. 6. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon hasonlít egy epegörcsre,annál lehetnek ilyen tünetek.

Eddig nem volt gond az epéddel,nem ettél zsírosat,erőset? Vagy valamit amit eddig nem?

Ha nem találsz rá magyarázatot,azért említsd meg a háziorvosnak.

2009. máj. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem ilyen menstruációkor volt, elég gyakran, 2-3 havonta ismétlődött. Csak én mindig berohantam az ágyig, hogy ne a földön essek össze. A ciripelés nekem is megvolt, a hidegrázás is, kezdtem nem hallani, aztán melegem lett végül minden sötét. Ha erős a menstruációd akkor lehet, hogy azzal van összefüggésben.
2009. máj. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!