Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális dolog? Vagy...

Ez normális dolog? Vagy valami baj lehet?

Figyelt kérdés

Péntek óta menstruálok, általában 5 napig tart a vérzésem. Még tettem be betétet, de ma azt vettem észre, hogy barnás folyásom van. Nőgyógyászhoz szombaton megyek (ugye munkanap lesz), de ha továbbra is marad a barnázás, akkor nem tudom mit csinálok. Méhnyakrákszűrés miatt megyek.

21/L


2011. nov. 3. 12:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet normális, nem kell rögtön rosszra gondolni. Főleg nem akkor, ha csak egyszer történik ilyen. De ha úgy is mész orvoshoz, akkor megkérdezed. Ha csak gyenge folyásod van, akkor vszínűleg meg tuja csinálni a szűrést így is. Nekem is volt már ilyen.
2011. nov. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Korábban nem volt ilyen menstruáció után. Mindenesetre köszönöm szépen a választ, megnyugodtam, hogy másnál is előfordult ilyen.
2011. nov. 3. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!