Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyöngyösiek vagy a közelben...

Gyöngyösiek vagy a közelben lakók! Dr. Csépány Adrienn nőgyógyászról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Milyen orvos? Nehezen lehet időpontot kapni nála? Gyakran szokott csúszás lenni? Gyereket (14 éves) is ellát? Kérlek írjátok meg a véleményeket, legfőképp arra lennék kíváncsi, hogy szokott-e nála csúszás lenni. Köszönöm előre is a válaszokat!!
2011. nov. 3. 13:23
 1/1 Esztus90 válasza:
Szia! Már biztos nem aktuális a kérdés, de gondoltam azért leírom a tapasztalataim. Én személy szerint nem találkoztam még nála jobb nőgyógyásszal pedig mire eljutottam hozzá már 3at megjártam. Nagyon megvagyok vele elégedve. Ha magánrendelésére jelentkezel be, nem szokott számottevő csúszás lenni.( max 10 perc) Egy vizsgálat nála nem annyi, hogy csak megvizsgál és mehetsz is, ha szükséges leültet és megválaszolja a kérdéseid, nem siettet, nem kapkod. Úgy gondolom 14 éveseket is elvállal, legelőször én 17 évesen voltam nála, akkor még anyukámmal. Csak ajánlani tudom!
2012. ápr. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!