Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Mennyire egészséges ha egy tinédzser lány melle lóg?

16 éves lányomnak lóg a melle, ez mennyire normális?

2011. nov. 3. 22:04  Privát üzenet  

A válaszok
Ennek semmi köze az egészségességhez - csak optikai hiba.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2011. nov. 3. 22:08 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

részletkérdés.

# 2/4Időpont 2011. nov. 3. 22:09 Privát üzenet
Ez nem egészség, hanem öröklött hajlam kérdése, ha gyengék a kötöszövetei, akkor lógósabb már fiatalon is, föként ha nagy melle van.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2011. nov. 3. 22:09 Privát üzenet
Az egészségét nem befolyásolja, hogy lóg a melle.

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2011. nov. 4. 06:55 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért lovagol több lány, mint fiú? A fiúk számára nem egészséges "ott"?
Miért teszi tönkre sok fiatal lány az egészséges melleit, egészséges mellszöveteit implantátum betétetésével?
Nemhez kötötten öröklődik a szintévesztés és a vérzékenység, melyik ivari kromoszómában lokalizálódik az allél, és milyen dominancia-viszony jellemzi? Lehet e egészséges fiú és...
Fiúk! Baj ha lány íztelenül főz de legalább egészséges ételt készít?
Napi háromszor eszek,16 éves lány vagyok. (reggeli, ebéd vacsora) Ez egészséges?
én egy 12 éves lány vagyok és egészséges szeretnék lenni de konkrétan nem tudom hogy mit tegyek mit egyek, mit sportoljak? Most éppen hastáncra járok.

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!