Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet az hogy késik a...

Mitől lehet az hogy késik a menstuációm de ugyanúgy görcsölök egy hete már mint menstruáció előtt?

Figyelt kérdés
és ha tegyük fel nem terhesség miatt késik, akkor miért görcsöl az ember és mégsem jön meg? tud valaki erre valami tudományos magyarázatot?
2011. nov. 4. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Először is zárd ki a terhességet egy teszttel. Lehet a másik oka a felfázás. Ilyenkor nehezen jön meg, vagy az is előfordulhat, hogy kimarad. Onnan tudom ,hogy épp most voltam én is ebben a cipőben, már egy hete fájt a hasam alja, tudtam, hogy meg kéne már jönnie, de késett.
2011. nov. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ez volt most utoljára, de kb 4 nap múlva megjött. Lehet dolgozik bennt a szervezeted, hogy megjöjjön, csak még nem tud vérzésed lenni. Bocsi a fura magyarázatért, de nem tudom jobban megfogalmazni. Ha nem jön meg 1-2 napon belül, szerintem menj el nőgyógyászhoz. :)
2011. nov. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez a problémám! Fogalmam sincs hogy miért, de folyton fájdogál a hasam már egy hete. Pedig nem járok olyan sokszor a mosdóba, nem tudom hogy felfázás lehet-e...
2011. nov. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
már 11 napja késik és ugyanúgy görcsölök mint menst. előtt/alatt. nem vagyok felfázva az biztos. persze a tehesség sem kizárt(ha nem jön meg akkor jövőhéten tesztelek) de évente egyszer megesik nálam az ilyen hosszabb késés csak egyszerűen nem tudom mi lehet az oka és hogy miért görcsöl ilyenkor az ember ilyen hosszú ideig és mégsincs semmi.
2011. nov. 4. 15:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyanez van barátnőmmel is, már jóideje görcsöl, de a múlt hónapban is kimaradt neki felfázás miatt.. Mit lehet ilyenkor tenni?
2011. nov. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én csak várok hogy megjöjjön mert nekem már több mint 2 hete késik...13 éves vagyok és ez lenne a negyedik mensim szóval nekem még betudható annak, hogy kezdetben mindenkinek rendszertelen. Nem élek nemi életet szóval a terhesség abszolút kizárva.

Éppen most ittam egy kis cickafark teát mert elvileg az meghozza a mensit és beállítja a ciklust. Megpróbálhatnád te is: reggel-este 2 dl 2 héten át (vagy amíg meg nem jön...) Azt mondják, hogy ez a nők teája, mert egy csomóféle bajra jó: beállítja a ciklust, enyhíti a görcsöket, csökkenti a fehérfolyás mennyiségét...egy próbát megér. Készülj fel: az íze hányingerkeltő, szóval hősnek érzem magam, hogy megittam egy bögrényit :D

2011. nov. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!