Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi ez? Streptococcus agalactia...

Mi ez? Streptococcus agalactiae ez a problémám! Egy gyógyszert szeretnék a problémámra ami jó, nem szeretem, ha kísérleteznek velem! Kérem segítsen valaki!

Figyelt kérdés
A problémám neve Streptococcus agalactiae, ezt állapították meg, de nagyon nem mondtak róla semmit, hogy mi az a tuti gyógyszer ami ezt kiírtaná belőlem. Penicilin érzékeny vagyok, ezért nehéz jó antibiotikumot találni erre a problémámra. Olvastam a betegségről, írták, hogy fontos a higénia, na most én tisztaság mániás vagyok minden téren! Kérdésem mit tegyek milyen gyógyszer jó erre a bajra és Pest megyében szuper nőgyógyász van-e? Köszönök minden segítséget előre is! ILA
2011. nov. 4. 16:54
 1/1 anonim ***** válasza:

na most ez nem betegség ez egy kórokozó. Gondolom székletből tenyészthett ki vagy orrból, torokból...

Erre gyógyszert kell szedni, de ne itt kérj tanácsot az orvos azért van hogy tájékoztasson és gyógyszerrel kezeljen!

2011. nov. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!