Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Dr. Kelemen Szilárd, Győr,...

Dr. Kelemen Szilárd, Győr, mit tudtok róla?

Figyelt kérdés
Keresem a legjobb nőgyógyászt Győrben, segítsetek!
2011. nov. 4. 23:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Gyorben én nem találtam jó nogyógyászt,évekig félrekezeltek.

A nogyogyászatui betegségek abszolút szakértoje Dr Takáts Béla Budapesten.Nézd meg a honlapját.

2011. nov. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos a Professzor úr akihez jártam eltávozott erről a világról, azóta pedig minden bajom van, az a legnagyobb probléma, hogy nincs jól felszerelt rendelőjük a magánorvosoknak.. Megkérdezhetem milyen jellegű problémád volt?
2011. nov. 5. 23:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Tobb éve tartó krónikus huvelygyulladás,méhszájseb,kismedence gyulladás.Mindezek ugy alakultak ki,hogy már az elso tunetektol orvoshoz mentem.De nem találták meg az okot,nem is nagyon keresték,vaktában lovoldoztek az antibiotikumokkal.Egyik orvostol a másikig jártam,sikertelenul.

Aztán sokan ajánlották a doktor urat,elmentem hozzá,és megtalálta a probléma okát,ami az egészet elnidította,ugy,hogy olyan vizsgálatokat is megcsinált,ami a tobbi orvosnak eszébe sem jutott vagy egyszeruen nem vették a fáradtságot.

Szornyen duhos vagyok rájuk,és sajnálom,hogy nem találtam rá elobb erre a dokira,akkor nem fajult volna el a helyzet,és nem kellett volna évekig szenvednem.

2011. nov. 6. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na igen, néhány antibiotikum kúrán már én is túl vagyok..Örülök, hogy sikerült meggyógyulnod, lehet, hogy fel fogom őt keresni, de mégis csak itt kéne találnom valakit, lassan babát is szeretnénk, úgyhogy tényleg szörnyű ez a helyzet, ki vagyok tőle rendesen.. :(
2011. nov. 6. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!