Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitöl lett több hirtelen a...

Mitöl lett több hirtelen a fehérfolyásom?

Figyelt kérdés

Hirtelen több lett a fehér folyásom és görcsöl a hasam.Két és fél éve nö a mellem Három éve van szörzetem és két éve van fehérfolyásom.Még nem menstruálok.Mitöl lett több a fehér folyásom? Meg fog jönni az elsö mentruációm?


11/L fél év mulva 12


2011. nov. 7. 17:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

lehet, hogy most indult el az első ciklusod, és a folyás és a görcs az első peteérésed jelezte, és nemsokára számíthatsz menstruációra

de lehet, hogy csak simán valami rosszat ettél és attól fájt a hasad :P majd kiderül

de ha elkezdesz barnázni vagy vérezni, az már menszesz lesz, ne ijedj meg

2011. nov. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi nagyon kedves vagy! Az iskolatáskámbaj mindig hordok betétet mert egyszerüen érzem hogy valami készülödik bennem.
2011. nov. 7. 17:28
 3/13 anonim ***** válasza:
Szia! én szeptemberben voltam 12. Ma jött meg az elsőm, és előtte kb. 3 hónappal erősödött a fehér. Nem biztos, hogy meg fog jönni most. Lehet, más miatt görcsölsz. Nekem semmilyen görcsölésem nem volt elötte, csak jött a rózsaszínes vörös folyás és utána már a vér. de ez egyénfüggő!
2011. nov. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha hirtelen lett több folyásod, az lehet valami fertőzés is. Bár ha már ilyen régen nő melled, és szőrösödik a puncid, akkor az is lehet, hogy hamarosan menstruálni fogsz.
2011. nov. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. nov. 8. 14:20
 6/13 anonim ***** válasza:
na, megjött? :)
2011. nov. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Barna folyásom van!
2011. nov. 10. 07:49
 8/13 anonim ***** válasza:
gratulálok. Te is nagylány lettél mint én hétfőn :D
2011. nov. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én is neked!
2011. nov. 10. 18:59
 10/13 anonim ***** válasza:
Én májusban voltam 12 és még nem jött meg! Ez nagy baj?? :O
2011. nov. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!