Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik a legjobb vény nélkül...

Melyik a legjobb vény nélkül kapható hüvelygomba elleni szer?

Figyelt kérdés

Tabletta vagy kúp? Canesten, Pevarl G, Betadine (vagy vmi ilyesmi). kinek melyik jött be jobban és ezek mennyiért vannak? mikor jó ezeket haszálni nagyon a betegség elején, csak akkor hat?


Az a helyzet, hogy ugy érzem hogy megint előjött a gombám a sok stressz miatt (érettségi). dokihoz most nem tudok menni,mert csak hétfőtől rendel,meg vmi nincs rendbe a TAJ-ommal és azt is csak hétfőn tudjuk rendezni (de tanulói jogviszonyban vagyok, szóval biztos vmi hiba van)! Canesten hüvelytablettát már sokat használtam,de nekem az nem ér semmit sem. Most kenegetem magam krémmel (Canesten), meg intimzuhanyt is használok, mosom magamból kifelé a sok darabos "moszatot"


Kérlek ne szóljatok le, nagyon jól ismerem már ezt a népbetegséget, dokihoz majd megyek csak hétvégéig ki kell huznom valahogy. tudom a páromat is kezelni kell, de már 2hete nem láttuk egymást,szóval ez nem a szextől van, tényleg az érettségi miatti aggodalom!


2009. máj. 7. 21:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

Pedig azok vannak, amiket felsoroltál. Ha irrigálsz is és a CANESTEN kúra is megy, javulnia kell. A hüvelyflora savas egyensúlyának megtámogatása érdekében próbáld még a natur tiszta joghurt használatát lemosoként.

A stressz,min kiváltó rendben van, de nem fogyasztasz véletlenül túl sok édességet, vagy süteményt. Mert, ha igen mindíg ki fog újulni.

Cukormentes diéta mellett fogyassz grapefuit mag kivonat cseppeket. Több mint 600 gombafaj kigyilkolására jó.

Propolisz szintén kiváló probiotikum és a stresszre is jótékony hatással bír.

Remélem tudtam segíteni.

2009. máj. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
szedek grapefruit cseppeket már február óta, eddig minden rendben volt, de most tuti az érettségi miatt jött elő. mert azeéőtt kb.2havonta a dokinál ültem és nem tudott rendesen kikezelni (kaptam szinte mindig 4000Ftos antibiotikumot meg kupot és sz@rt sem ért. mindig ugyanannyi édességet eszek.
2009. máj. 7. 21:51
 3/14 anonim ***** válasza:
5%
canesten combi nagyon jó. azóta sem jött vissza
2009. máj. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nekem az nem ért semmit!
2009. máj. 7. 21:58
 5/14 anonim ***** válasza:
31%
hja bocsi ..látom nem ért semmmit..hát nemtudom. nekem az a gyanúmhogy a pároddal nincs valami rendben. tudom hogy nem feltétlen ez lehet az ok..de nagy esetben sok nőnél azért jön vissza mert a párja mindig félre lép. Bocs ha nyers voltam de én így gondolom. ezenfelül lehet esetleg sok édesség..vagy valami betegség jele ha jól tudom cukorbetegség ha visszatérő a gomba. beszéld meg az orvosoddal hogy ezesetben mit lehet tenni.
2009. máj. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
a dokim egy nagy szar, azt sem találok egy normálista,aki rendesen kikezelne és adna vmi joo szert! nha mind1,m egpróbálom a Betadine-t. a páromal minden rendben nem félrelépős már több mint 3éve vagyunk együtt.és mondom 2hete már nem taliztunk és nem kaphattam el tőle semmit sem. és előtte is voltunk együtt akor sem volt semmi.
2009. máj. 7. 22:07
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
a betadine jó, én azt szoktam használni, erős csíraölő hatású, mivel jód tartalmú és fertőtlenít, nem csak a gombát, de más bakteriális hüvelyfertőzést is kiírt, viszont 14 darabos és nekem a doki azt szokta mondani, mind használjam el (a tájékoztatóban írják először 7 napos kúra is elég, de nem, akkor kiújul) ja és fontos hogy ne legyél jód érzékeny. És fontos hogy használd mellette a tejsavas irrigátort, mert eléggé "kimarja" a hüvelynyálkahártyát, és az segít visszaállítani. Meg floragyn hüvelykúpot is használhatsz utána, az is probiotikum, 6 darabos (elég drága, DM-ben lehet kapni, de nagyon jó) elvileg ezzel tuti el kell múlnia!
2009. máj. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Az a baj hogy nekem jövőhét vasárnap meg fog jöni,igaz benne van a tájékoztatóban hogy akkor is lehet használni,de nem tudom jó-e. napi kettőt is ir, azt nem próbáltad? az irrigálást gondolom a kúp kezelés után kell alkalmazni.
2009. máj. 8. 18:05
 9/14 anonim ***** válasza:

A betadinból létezik kúp??

Vagy ti a folyadékot használjátok??

2009. máj. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Igen létezik kúp!
2011. aug. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!