Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt "baleseted" az elsö...

Volt "baleseted" az elsö menstruációdnál ha igen mi volt az?

Figyelt kérdés
Hogy történt? Mit szóltál hozzá? Rögtön elmondad anyukádnak? Mit csináltál? Hol voltál?
2011. nov. 8. 16:32
 1/2 anonim válasza:
Sajnos volt.Osztálykiránduláson jött meg,nem volt wc,átáztam stb...
2012. júl. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pont a nagymamáméknál nyaraltam nyáron egy hetet,1 éves voltam.Már a 3.nap voltam ott amikor éreztem,hogy görcsöl a hasam és szédülök.Aztán épp mikor szólni akartam a nagymamámnak hirtelen megszűnt a fájdalom,ennek nagyon megörültem.(Egyáltalán nem gondoltam arra,hogy meg fog jönni,persze azt tudtam ,hogy valamikor majd meg fog,de nem gondoltam,hogy most:D)Szóval,kimentem a kertbe játszani a macskával,ekkor éreztem valami furi érzést,olyan volt mintha bepisiltem volna,de kicsit másabb.Bementem a mosdóba és akkor láttam,hogy teljesen átázott a bugyim és kicsit a nadrágom is véres lett.Nagyon megijedtem:D.Nem akartam elmondani a nagymamámnak,mert cikinek gondoltam.Végül wc papírt tettem bele a bugyimba:D(arra persze nem gondoltam,hogy az valamikor át fog ázni)Végül a nagymamám észrevette ,hogy vérzik a "nunim" ,de nem akarta elhinni ,hogy ilyen kicsi koromba már elkezdtem menstruálni (neki 16 évesen jött meg először),szóval meg kellett neki mutatnom a bugyim,nagyon elcsodálkozott amikor meglátta a véres wc papírokat.Aztán mindent elmagyarázott és elment egészségügyi betétet venni,amit aztán rajtam keresztül el is magyarázott.Mondanom sem kell,hogy mennyire gáz volt a nagyi előtt félig pucéran állni miközben csöpög belőlem a vér :SAztán vacsoránál elújságolta az egészet nagypapának :S Égtem mint a rongy.

Azóta már 14 éves vagyok.

2013. márc. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!