Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha nőgyógyász lenne az apátok,...

Ha nőgyógyász lenne az apátok, akkor ti hagynátok magatokat vizsgálni általa?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm apja fogorvos, és ő kezelei a lányát is, innen jutott eszembe ez a kérdés..


És ha anyukátok, vagy testvéretek (fiú/lány) lenne nőgyógyi?


2011. nov. 9. 13:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szó sem lehetne róla!
2011. nov. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
fúj, de perverz vagy, kérdező! te írtad ki az apámmal álmodok c. kérdést is?
2011. nov. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 LadyLee ***** válasza:
Kizárt. A fogorvos az OK, de nőgyógyásznak rokont sosem választanék.
2011. nov. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nekem nagybátyám nőgyógyász, nagyon jó hírű szakember, jóban is vagyunk, de fel sem merült bennem, hogy hozzá menjek. Nem is a szégyellősség miatt (hisz ez a szakmája, naponta 100 nőt vizsgál stb.), de az orvos-páciens viszony szerintem nem hozható be a magánéletbe. Tegyük fel, neadjisten van valami probléma, és akkor máris egy családtagom már tud róla, pedig lehet, hogy nem szeretném. Tudom, hogy hivatalból nem adhatja tovább, de ne ő legyen már az első, aki értesül egy nemi betegségről vagy akármiről.


A fogorvos az kicsit más kategória azért.

2011. nov. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hiszen nem az az érdekes , hogy hány nőt vizsgál naponta, azért én mégis más lennék neki egyrészt, másrészt viszont , nem tudom hogy néznénk egymásra egy kezelés utáni vacsora-asztalnál...
2011. nov. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Egy barátnőm apja nőgyógyász, nem ő vizsgálja a lányait, eszébe sem jutott. Ha az én apukám vagy tesóm lenne nőgyógyász, én se mennék hozzá. Anyukámhoz se.

A fogorvos teljesen más.

2011. nov. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Hát elég furi lenne...

Talán anyukámhoz mennék..

2011. nov. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem, meg sem fordulna a fejemben. Ugyanakkor egy régi ismerősömhöz járok, a magánéletben is találkozunk olykor, nekem ez belefér, de rokonhoz nem mennék.
2011. nov. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Hát biztos hogy nem! Egy ismerősöm volt férje nőgyógyász volt és akkor ő vizsgálta a nőt, de hát ez azért teljesen más.

Fogorvos megint csak más, a kettő nem összehasonlítható szerintem.

2011. nov. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem, viszont a véleményét kikérném sok esetben.
2011. nov. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!