Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van olyan tampon amely olcsóbb...

Van olyan tampon amely olcsóbb mint az ob és csavart bordás?

Figyelt kérdés
megbízható a Naturella vagy a Jessa? az ob csak 2 órát bír ki.
2009. máj. 8. 16:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Naturellát IS használok, de nekem az OB jobban bejött, bár a naturella sem rossz ám!
2009. máj. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Belőlem a naturella két darabban jött ki egykszer..azóta én nem hazsnálok:-D Ezen kivül csak az OB.-t hazsnátlam (és használom)
2009. máj. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok más csavart bordázatú tamponról az OB-n kívül. Sajna, mert én is váltanék egy olcsóbb, de ugyanilyen jó minőségre.
2009. máj. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se csavart se nem csavart még más nem jött be sajnos, mint az o.b. A többi nem volt elég nedvszívó. Ha óránként cserélem, meg átázok vele, akkor minek tampon?
2009. máj. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, van olcsóbb, mint az O.B. De az a legjobb.
2009. máj. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Én szintén az O.B.-t ajánlanám. Más márkájú tamponokból sosem találok könnyen felhelyezhető és jó méretű tampont. Csak bajlódom a számomra nagyobb méretűekkel (kellemetlen felhelyezés és még kellemetlenebb eltávolítás), így rá vagyok kényszerítve, hogy a drágább minit vegyem, az olcsóbb normálok helyett. Ha viszont neked ilyen erős a menstruációd és már az O.B.-ról van szó, akkor próbáld ki a nagyobb méretűeket, illetve legjobb emlékeim szerint tamponból is van már "esti". Talán az beválna. Egyébként nem gondoltál esetleg arra, hogy betétre válts, mert azok ár területén viszonylag olcsóbbak és nagyobb nedvszívó képességűt is találsz már viszonylag olcsón?
2009. máj. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
csak tampont akarok használni.:)
2009. máj. 8. 18:02
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem műtét miatt muszáj volt betétet használnom, hát katasztrófa volt! 100-szor biztonságosabb a tampon! Spéci bugyi kell a betéthez és külön művészet a bugyiba varázsolni. Én is az OB-t használom, régebben még a Jessa-val próbálkoztam, de visszatértem az OB-ra. Próbáld akciósan megvenni, kicsit úgy kedvezőbb az ára.
2009. máj. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm
2009. máj. 9. 13:28
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
én egy darabig használtam Jessát, jó is volt, olcsó nagyon, sosem áztam át vele, úgyhogy megbízható volt ilyen szempontból, de a felhelyezéssel rengeteget szarakodtam... sokat számít az a Silk Touch szálfátyol borítás az ob-n... :D vissza is váltottam.
2009. máj. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!