Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem birom normálisan felhelyez...

Nem birom normálisan felhelyezni a tampont, miért?

Figyelt kérdés
felnyomtam valahogy, ott is marad, de nagyon érzem h ottvan, ráadásul leülni szinte nem is tudok benne, mert ugy fáj. gondoltam, hogy fentebb kéne nyomni, de a madzagból már alig van. ilyenkor mivan?
2009. máj. 9. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
huu.. regen nekem is igy volt. Igazabol nekem teljesen a szüzessegem elvesztese ota oldodott meg ez a dolog, de mar elötte is sokat javitottam vele ugy, hogy egyreszt mini tamponra valtottam, hiaba kellett sürübben cserelni, es ugy raktam fel, hogy lefeküdtem, felhuztam a terdemet, es mindig, amikor kiengedtem a levegöt, akkor toltam egyet a tamponon egeszen addig, amig nem ereztem mar, hogy bent vanm es ugye nem teljesen fölfele kell tolni, hanem kicsit hatra-fel...
2009. máj. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%

szia

nem lehet hogy túlságosan is felnyomtad és a méhszájadat gyötröd vele?

amúgy ha szűz vagy, válassz kisebb méretű tampont, azt könnyebben fel tudod helyezni. Valamint ha nem fontos hogy tampont használj(nem úszol pl)akkor használj betétet. Lehet hogy úgy gondolod hogy fúj mer akkor kifolyik belőled meg ilyenek, de legalább le tudsz ülni nem? :)

2009. máj. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Szűz vagy még?

Valószínűleg szűk és száraz a hüvelyed.

Keresd meg a megfelelő pózt amiben el tudod lazítani a medenceizmaid (én pl guggolva szoktam) és a mutató ujjaddal told fel ameddig tudod. Nem valószínű hogy eléred a méhszájat de ha igen azt érezni. De általában addig kell felnyomni ameddig a hüvelykujjaddal kényelmes. felfelé tuszkolni semmi értelme azzal tényleg megsértheted magad ott bent. Ha túl fiatal vagy még és szűz akkor nem érdemes kísérletezni. Ja és mindenképp mini tamponnal kezdj!

Én 19 évesen szűz voltam még és minivel kezdtem és tökjó volt. Azóta néha száraz a hüvelyem (pl reggel korán kell kelnem és a halál akarna még felkelni :() és kicsit fáj de meg lehet tanulni ellazítani hogy ne fájjon. Az nem normális ha felhelyezés után érzed h ott van! Ki kell tapasztalni h hogyan jó elhelyezni... Majd kérlek írd meg a korod meg h szűz vagy-e ha nem gond kiváncsi vagyok, remélem tudtam segíteni. Üdv

2009. máj. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!