Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Igaz az hogy amikor menstruál...

Igaz az hogy amikor menstruál az ember nem szabad hajat festeni?

Figyelt kérdés
Ha igen miért?
2008. márc. 21. 13:32
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem akkor is lehet hajat festeni. Legalábbis én szoktam, és semmi bajom nincs tőle.
2008. márc. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Igaz. Mert akkor nem ugy fogja be,vagy be se fogja a festék a hajadat.Tapasztalat.20éves lány
2008. márc. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Ez attol fugg hogy milyen fajta vagy.Van olyan akinek rendesen szepen befogja a hajat a festek de van akinek vagy mas szinre vagy be sem fogja a szomszed lany be akarta vorosre festeni a hajat es feketere jott ki .Hogy miert van nem tudom.Attol fugg hogy milyen fajta vagy!
2008. márc. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Csak azért nem javasolják,mert nem fogja úgy be a hajat.
2008. márc. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Igen,én mindenhol igy hallottam,ugyanis a hajfestés végeredménye lehet,hogy nem megfelelő szinű lesz.
2008. márc. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tiltja semmi csak hamarabb ledobja v.egy-két helyen nem fogja be.

1 fodrász

2008. márc. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
na ezt hiszi a piszi!
2008. ápr. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%
nekem a fodrászom azt mondta hogy néhány nőnél nem fogja be a festék a hajat mikor menstruál viszont van akinek meg csak akkor fogja be.emberfüggő. de a többségnél semmit sem befolyásol.
2008. ápr. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
57%
ez egyáltalán nem igaz, mindent lehet csinálni menstruációkor, az embereknek csak az agyában születtek meg az ilyen bődületes hülyeségek
2008. jún. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!