Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet, hogy petefészek cisztám...

Lehet, hogy petefészek cisztám van?

Figyelt kérdés

Minden hónapban 14,15-én szokott megjönni a menstruációm,de most már 5 napot késik és még soha nem volt ilyen nálam.Olvastam a neten,hogy ez utalhat cisztára is és a ciszta tünetei között olvastam,hogy lehet némi hasi fájdalom és nekem ez is van(bár mindig szokott kissé fájni,görcsölni a hasam,de eddig nem foglalkoztam vele).Orvoshoz nem szeretnék menni,mert még soha nem voltam és terhes biztos,hogy nem vagyok,mert még szűz vagyok.

Segítsetek!


2011. nov. 19. 19:26
 1/3 Lina Baby válasza:
szerintem simán felfázás, ha sokat késik menj orvoshoz, csak ultrahangon fog vizsgálni ha még szűz vagy!
2011. nov. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt fogom szerintem majd csinálni,ha a következő hónapban sem jön meg,de azért félek,mert remélem tényleg nincs semmi komolyabb.
2011. nov. 19. 19:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha valakinek fejletlen még a méhe, ilyen tüneteket okoz, na meg van amikor hormon átalakulás miatt, csúszkál a menzesz megjövetele. 28 nap és 35 napra még normális, ha megjön. Az a ritka, ha 30 napra pontosan, vagy 28 napra pontosan megjön. NEM kell rémeket látni
2011. nov. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!