Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit lehetne tenni? Túl sok a...

Mit lehetne tenni? Túl sok a fehér folyásom, teljesen elázok, de viszont átlátszós, fehéres színe van és nincs szaga. Canesten kombi nem használt.

Figyelt kérdés

2011. nov. 21. 00:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
nőgyógyász?
2011. nov. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Orvoshoz menni olcsóbb és célszerűbb, mint az ön(félre)kezelés.
2011. nov. 21. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Erre találták ki a tisztasági betétet. Legfeljebb gyakran kell cserélned.

Nem vagy beteg a leirtak alapjan.

2011. nov. 21. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Nekem azt mondta a nőgyógyász, amikor hasonló tünettel nála voltam, és kiderült, hogy gombás fertőzésem van, hogy ne egyek édességet, mert az nagyon táplálja a gombákat. Amúgy a canestennek elvileg használnia kellett volna. Én is így szoktam, Canesten, ha netalántán nem használ, akkor nőgyógyász.
2011. nov. 21. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
47%

a Canesten gondolom azért nem használt, mert nincs gombád - vagyis teljesen feleslegesen szenvedtél vele (rosszabb esetben még le is gyengítetted a jó bacikat a hüvelyedben)

a nőgyógyászod biztosan büszke lenne rád

talán át is adná a praxisát...

tudod, van, akinek eleve több a fehérfolyása - ez sajnos nem kezelhető

2011. nov. 21. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nincs gond, de megér a dolog egy váladékvizsgálatot. Menj orvoshoz a biztonság kedvéért.
2011. nov. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Orvos nélkül semmit ne használj. Majd ő megvizsgál, és csak akkor tudja ő is, hogy milyen gyógymód kell.
2011. nov. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Esetleg a Betadine kúpot is kipróbálhatod
2011. nov. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne próbálj ki semmit az orvos nélkül. De ahogy így olvasom, nekem nem tűnsz betegnek. Viszketés, irritáció, égető érzés jelentkezik ott lent? Ha igen, akkor irány a nőgyógyász, de ha nem, akkor egyszerűen csak sok a folyásod. Természetes. Ha kellemetlennek érzed, akkor vegyél tisztaságit.
2011. nov. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Semmilyen irritáció nem jelentkezett. Akkor valószínűleg ezzel együtt kell élnem :(
2011. nov. 21. 23:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!