Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor kell a nőknek elöszőr...

Mikor kell a nőknek elöszőr nőgyogyászhoz menni, és akkor milyen vizsgálatokat csinál?

Figyelt kérdés
2008. márc. 22. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hány éves vagy, de 14 év alatt szülővel kell menni, 14 év felett pedig lehet egyedül is. Nincs így konkrétan meghatározva, hogy mikor kell menni, nem köldözgetnek papírokat, hogy menni kell és kész. Ha úgy érzed, hogy nincs valami rendben, vagy szeretnéd megvizsgáltatni magad, hogy rendben van-e odabent minden, akkor elmész.
2008. márc. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az en nogyogyaszom azt mondta, hogy eleg akkor ha mar elsz szexualis eletet, elotte felesleges, hacsak nem faj ott lent, vagy viszket, tehat ha problemat eszlelsz^^" - Ezt, de szepen megfogalmaztam..:D:D:D
2008. márc. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én nem siettem el a dolgot, 24 évesen (kb. 3 hónapja) mentem csak el, amikor tabit irattam fel.

Hogy milyen vizsgálatokat csinál, az attól függ, hogy miért mész. Nekem csinált rákszűrést (egy pici pálcikával felnyúlt és kenetet vett) és megvizsgált - ez utóbbi nem túl kellemes, de ki lehet bírni.

2008. márc. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

elvileg akkor kell amikor megjön az leső mensid, de akkor mg felesleges csak akkor ha valami gondod van. különben elég ha már sexuális életet élsz. de 18 éves korod után azért már ajánlott elmeni évente egyszer rákszűrésre azt még ki lehet birni.

én 15évesen (3honapja) voltam előszőr mert probléám volt.

ha valmi baod van akkor viszont tényleg jobb ha elmész és nem várod meg mig sulyosabb bajod lesz

2008. márc. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!