Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fajdalmas menstruacio, azaz...

Fajdalmas menstruacio, azaz dysmenorrhoea! Mennyire válnak be a kezelések ellene?

Figyelt kérdés
Nemreg tudtam meg,h a dysmenorrhoea az a betegseg,amikor nagy fajdalommal jar a menstruacio.Minden 5ik nonel jelentkezik.A szervezet nem termel eleg prostalgin hormont, s ezaltal noveli a meh kontrakcioit, amely sokszor agyhozkoto fajdalommal jar.En errol sokaig nem tudtam, es azt hittem igy szulettem, de szerencsere kezelheto kulonbozo taplalekokkal,gyogyszerekkel, szelszoseges esetekben mutettel is.Van akinek elsoszules utan elmulik.Ki szeretnem probalni en is, ha tenyleg mukodnek a kezelesek. Valaki kiprobalt valamelyik modszert?Mennyirer valt be?
2008. márc. 24. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon sokat szenvedtem a gimis évek alatt. Aztán persze a nőgyógyászok rögtön a fogamzásgátlók szedését javasolták, mégha nem is volt tartós kapcsolatom. Így kevésbé fájt, de ma már tudom, hogy minden mű beavatkozás káros! Az ilyen mértékű fájdalom egyáltalán nem szükséges! Ez nem természetes velejáró! Szerintem nagyon el van savasodva a szervezeted, és ez okozza a fájdalmakat. Mindenféleképpen méregtelenítened kellene! Ezzel megoldódnának a problémáid! Ha gondolod, küldj privit, és ajánlok könyvet, webcímet!
2008. márc. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Most nagyon elterjedt ez az elsavasodás téma, csakhogy önmagában lúgosítás + méregtelenítés nem old meg mindent, hiába mondják a reklámokban! Röhej, hogy mindenki olvasott egy termék reklámot és már egyből szakértőnek képzeli magát...


A kérdésre válaszolva: tápanyaghiány miatt fájdalmas a menstruáció. Ezt saját tapasztalat alapján mondom, nem én tapasztaltam, hanem 15 lány, akiknek ajánlottam vitaminkészítményt. (rokonok, ismerősök, barátnő..) Mind a 15 lánynak teljesen megszűntek a fájdalmai! Mellesleg a savasodást is a rossz táplálkozás okozza, a tápanyaghiányos élelmiszerek. Scitec: Multi-X vagy ISS Super Vitamin Pak-ot szedj és garantáltan elmúlik tőle a fájdalmaid! (google-ban rá tudsz keresni hol lehet kapni)

2008. márc. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is erős görcseim voltak és az első napot mindig végig hánytam. Az orvosok gyógyszert irtak fel ami persze nem segitett. Aztán rátaláltam egy természetgyógyászra, akivel megbeszéltük a legeslegelső mensimet, hogy nekem milyen traumát okozott amikor 11 évesen megjött. Ez az egy órás beszélgetés, oldás után megszüntek a fájdalmaim.
2008. márc. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!