Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől változhatott meg a...

Mitől változhatott meg a menstruációm?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, 11 éves koromban jött meg először. Eddig első két napon volt erősebb, és görcsöltem is. A harmadik napra gyengült, és a negyedik napra már szinte el is múlt. Az utóbbi 2-3 alkalommal viszont kitolódott, még a negyedik napon is hol erősebb, hol gyengébb, és görcsölök is. 5-6 napig is eltart.
2011. nov. 28. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez a változás a hormonrendszered erősségétől is függ. Lehet vastagabb a nyálkahártya aminek le kell lökődnie, ezért elhúzódóbb az erőssége.
2011. nov. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 bánomisén ***** válasza:
Idősebb lettél. A menstruáció változik, nem egyformán zajlik le, nekem is más, mint gyerekkoromban, amikor megjött. Ez teljesen természetes dolog. Akár többször is változhat egy élet alatt. Nem gépek vagyunk, hanem emberek, persze, hogy nem mindig ugyanolyan :-)
2011. nov. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azt hittem, hogy valami baj állhat a háttérben, de most megnyugodtam. :)
2011. nov. 28. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!