Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most jött meg a menzeszem 4....

Most jött meg a menzeszem 4. alkalommal. Januárban kezdödött febr-ban nem jöt meg és utána összevissza és most május 11. én jöttmeg de annyira h a bugyim, és a nacim is elázott. Még szerencse hogy fekete gatya volt rajtam. Ugye milyenszörnyü?

Figyelt kérdés
Azt hittem csak 1.nap a legerösebb a vérzés de ma is olyan,és ma is volt egy vérfolt a nacimon annyira utálom segítsetek kérlek.Ez normális dolog?óránként cserélem a betéteket.A tampon nem fáj? Ki szeretném próbálni h csináljam?
2009. máj. 13. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Használj tampont, úgy sokkal, de sokkal kényelmesebb a dolog. Nagyon egyszerű használni, minden doboz tamponban képekkel illusztrálva le van írva, hogy hogyan kell használni. Mivel még szűz vagy, kisméretűt válassz. Ja, és egyáltalán nem fájdalmas. :)
2009. máj. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de tényleg nemfáj? És hol vana tamponon hogy az a legkisebb?? és hogy rakjam fel?
2009. máj. 13. 20:19
 3/4 anonim válasza:
Ne aggódj ez teljesen normális, nekem két év után is össze-vissza jött meg, mindenkinek más, hogy mikor áll be neki meg mennyire erős a vérzés. Én személy szerint nem javasolnám a tampont, legalábbis a nőgyógyász azt mondta szüzeknek nem annyira javasolt, mivel ha rosszul csinálják megsérthetik a szűzhártyát. Én azt javaslom maradj a betétnél, abból is van különböző, ha nagyon erős a vérzésed, vegyél olyat, ami pont ezekre a napokra van kitalálva. De szerintem ha édesanyádtól tanácsot kérsz, segíteni fog!:)
2009. máj. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Fogorvos válasza:
Ki mondta, hogy szűz?
2015. jan. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!