Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megint menjek el nőgyógyászhoz...

Megint menjek el nőgyógyászhoz ezzel?

Figyelt kérdés
13 éves koromban jött meg először a menstruációm és elég nehezen akart beállni. 16 évesen mentem el nődokihoz, mert nagyon ritkán jött csak meg, hónapokig kimaradt, viszont barna folyásom az sűrűn volt. Megvizsgált, felírt fogamzásgátlót, ettől elmúlt a barnázás és a menstruációm is pontosan beállt. Amikor abbahagytam a tablettát egy darabig még jó volt minden, aztán újra kezdődött az egész. Mostanra (20 vagyok) szerencsére gyógyszer nélkül is pontos és rendszeres, azonban a barnázással vannak gondjaim. Megfigyeltem, hogy amikor elvileg ovulációm van, akkor kezdődik el a barna folyás és több napig tart. Menstruációm előtt szintén barnázok és utána is. Egyébként amikor orvosnál voltam azt mondta, hogy akkor érdemes ezzel foglalkozni ha majd gyereket akarok, de úgy néz ki nemsokára lesz kapcsolatom és ott ez szerintem elég zavaró tud lenni.
2011. dec. 10. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Kedves orvos, hogy a gondra fogamzásgátlót írt fel, ami nem beállítja a menstruációt, hanem megszünteti!!!
2011. dec. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez szokásos eljárás, nekem is így állították be. :)

Viszont ha úgy érzed, hogy zavaró lehet a közeljövőben, akkor ajánlom, hogy keress fel egy másik orvost, aki hajlandó most foglalkozni a problémával.

Merre laksz? Ha Budapesten, akkor tudok ajánlani egy nagyon jót.

2011. dec. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De fogjátok már fel, hogy fogamzásgátló tabletta szedése mellett megvonásos vérzés van, és nem menstruáció. Tehát semmit se állít be, leállítja a peteérést!!!
2011. dec. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, Budapesten lakom. Örülnék az ajánlásnak és köszönöm előre is!
2011. dec. 10. 15:05
 5/6 anonim ***** válasza:

Dr. Csaba Ákos

A SOTE 1.sz klinikán is dolgozik, és van magánrendelése is, normális árakkal. :)

Ezen a számon tudsz bejelentkezni hozzá:

0620/9410372

Én azóta járok hozzá, mióta terhes lettem. Mármint a terhesgondozás végig, szülés, és azóta is. A lányom most 11 hónapos.

Nagyon kedves és abszolút ott van szakmailag is.

2011. dec. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon óvatosan a fogamzásgátlóval!!

Nem old meg igazán semmit, csak elfedi a gondot.

Amikor abbahagyod, majd akkor derül ki hogy az eredtin kivűl milyen gondot okozott még.

Az meg hogy a rák kialakulására, hogyan hat, majd 15-20 év múlva fogod megtudni!!!

2011. dec. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!