Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Annyi gondom van hogy ma...

Mona lisa27 kérdése:

Annyi gondom van hogy ma reggel voltunk együtt a párommal. Utánna szinte egész délelőtt nem volt hüvely folyásom, de késő délután meg sok jött. Az normális?

Figyelt kérdés
Mondjuk meg is fog jönni hétfön. Most tusolás közben használtam hüvelytust. Aztán miután megtörölköztem utánna tüsszentettem egyet és folyt ki belölem viz szerü valami. Lehet a hüvely tus által be vitt folyadék. Vagy most jött ki a sperma maradvány? Ja és pár napja vettem észre hogy a hüvelynyílásomat körülvevő bőr kicsit fáj, mintha be lenne gyulladva! Meg szerintem megsérthettük a hüvelynyílást mert pici véres pötty volt a tisztaságin de aztán elmúlik. Volt már régebben ilyen 1x 2x. Lehet hogy ott rontottam el hogy bekentem canestennel a nemiszervemet rögtön a nemi együtlétet követöen tusolás után?
2011. dec. 10. 22:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!