Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvely fertőzés okozhat...

Hüvely fertőzés okozhat izületi fájdalmakat?

Figyelt kérdés

Anyukámnak elég régóta vannak izületi fájdalmai, és már volt vele orvosnál, de nem mulik el neki.Arra gyanakszik, hogy hüvely fertőzés miatt van, mert vissza térő fertőzése van.

Sajnos én nem tudom meg mondani mien fertőzés pontosan.


2011. dec. 19. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Erősen kétlem.
2011. dec. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És mit mond az orvos? Sok minden okozhatja. Milyen vizsgálatokat csináltak már neki?
2011. dec. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az ízületi gyulladás okozta fertőzéstől lehet inkább visszatérő hüvelyi fertőzése.
2011. dec. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen vizsgálatot csináltak neki, de irtak fel neki gyógyszert ami nem segitett, aztán injekciót (az izületi fájdalomra) a hüvely fertőzésre meg kapott kupokat, meg ilyesmiket de mindig vissza tér neki.
2011. dec. 19. 17:02
 5/5 anonim ***** válasza:
A fertőzés nem okoz ízületi fájdalmat. Gyulladások szoktak ilyet csinálni. Nézesse meg a fogait, mert attól viszont lehet.
2011. dec. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!