Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet e tudni, ha spontan...

Lehet e tudni, ha spontan peteeresem volt?

Figyelt kérdés
Ma delutan voltam a parommal viszont a menszeszem szombaton mult el! Megszakitassal volt az aktus, es most mintha kicsit nyilalgatna a jobb petefeszkem.Ez attol is lehet, hogy kicsit durvabb volt az aktus, vagy attol, hogy nagyobb volt az orgazmusom mint szokott? Vagy akar peteeresem is volt?
2009. máj. 19. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Végülis amiket írsz, okozhatják szerintem a fájdalmat. Mondjuk én nem nagyon hiszek a spontán peteérésben. Mármint tudom, hogy van olyan és sokan dobálóznak vele, hogy biztosan spontán peteérésük volt az orgazmus hatására, de szerintem ez nem olyan gyakori eset, mint ahogy azt sokan gondolják. Mondjuk lehet, hogy nincs igazam, nem akarok okoskodni, csak nőgyógyászok mondták, hogy ez "ritka, de előfordulhat". de itt inkább a ritkán volt a hangsúly. Viszont, ha erőteljes orgazmusod volt, maga az összehúzódások is okozhattak akár fájdalmat. Szerintem az ilyen kérdésre még az orvos is nehezen tudna válaszolni, mert ha megvizsgál és nem észlel semmit, akkor úgysem tudja, hogy mitől van a fájdalom. Egyébként örülnél neki, ha lenne, vagy inkább aggódsz, hogy baj lesz?
2009. máj. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hat nem tervezzuk meg a babat a parommal, de nem lenne gond ha jonne. Tehat 50-50%. Sok helyt olvasok olyan dolgokat,amiket te is leirtal, tehat en sem hiszek nagyon a spontan peteeresben mivel hogy a ciklusom 7ik napjan vagyok tehat inkabb a spontan peteeres a 9-10ik napon tortenhetne meg... ahogyan en itt olvasgattam utanna! Es azt is sok helyt olvastam, hogy menstruacio utan nagyon keves eselye van a teherbeesesnek!
2009. máj. 19. 19:09
 3/3 A kérdező kommentje:
Es nekem meg szombaton mult el a verzesem!
2009. máj. 19. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!