Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pár hete megjelent egy ér a...

Pár hete megjelent egy ér a mellbimbómon? Ez mi lehet itt nekem?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekes, mert egy határozott és vastag ér húzódik keresztben a jobb mellbimbómon. 25 éves vagyok, eddig nem volt ott, le vagyok döbbenve. Most ez meg minek jött oda? Járt már így valaki? Ez gondot jelenthet vagy ne is foglalkozzak vele? Csak olyan furcsa, meg nagyon látszik. Tudom, hogy nagyon butának tűnik a kérdésem, de nem értem, hogy mit keres ez itt most ilyen váratlanul. Azért előre is köszönöm, ha megválaszoljátok a "buta" kérdésemet!
2009. máj. 19. 18:41
 1/5 A kérdező kommentje:
Esetleg valami ötlet???
2009. máj. 19. 19:51
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, nekem is vannak ott erek de annyira nem látszik, hogy érdekeljen.

Szerintem ha nem múlik el akkor érdemes nőgyógyászhoz menni és ő megnézi nincs-e egyéb elváltozás.

Esetleg háziorvos és ő tovább küld máshová ha kell.

2009. máj. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Egyébként múlt héten voltam nőgyógyásznál, de annyira ideges voltam, hogy elfelejtettem megemlíteni, ő pedig nem vizsgálta meg a melleimet. Utólag furcsállottam is, mert kellett volna. Sztem már nagyon ment volna haza. Igen, ez az ér nagyon feltűnő, nem unalmamban írogatok, hogy beszélgethessek valakivel. Csak azért mentegetőzök, mert szerintem ez egy kicsit buta kérdés, de tényleg nem tudom mire vélni, hogy ez itt megjelent nekem.
2009. máj. 20. 15:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem buta kérdés, hát meg kell kérdezni, hiszen eddig nem volt ott.

Ha nem múlik el pár napon belül akkor menj vissza az orvoshoz szerintem és mutasd meg neki.

Esetleg kicsit próbáld masszírozni a melled, hátha visszahúzódik vagy valami. Nekem egyszer a lábamon lett egy hatalmas kék ér, pedig még fiatal vagyok. Rosszul álltam fel és mintha eltört volna valami combomban :D érdekes volt nagyon... és kijött egy ilyen valami, de idővel elmúlt és ha masszíroztam, akkor könnyebben rendbe jött, felszívódott. Lehet neked is el fog tűnni.

Ha viszont nem ilyen jellegű akkor azt az eret is el lehet tüntetni valahogy vannak valami készítmények is erekre amitől visszahúzódnak mert erősíti az érfalat és helyreteszi.

Nevet nem tudok mondani csak olvastam erről valami orvosi lapban nemrég...


Szóval szerintem mindenképp el lehet azt onnan tüntetni. de ha meg mégsem akkor örülj annak, hogy nincs baj csak egy kis szépséghiba. Még mindig jobb szerintem.

2009. máj. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ és hogy nem tartottad butaságnak a kérdésemet. Ha nem múlik el hamarosan, akkor megfogadom a tanácsodat.
2009. máj. 20. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!