Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek az alacsony vernyom...

Mit tegyek az alacsony vernyomasom ellen?

Figyelt kérdés
estetol reggelig nem faj a fejem de reggeltol estig nagy fejfajasaim vannak nem tudok semmire figyelni, faj nagyon a fejem. Probalkoztam meg piros bort inni hatha fel viszi de az sem hatott, mit tudnek meg tenni, es orvosnal is voltam s azt mondta h normalis a vernyomason, (99per71 volt) koszonom elore is a valaszokat
2009. máj. 19. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
kávé,fokhagyma
2009. máj. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mozogj, sétálj! Vagy még jobb ha erőt veszel és sportolsz valamit. Fuss, biciklizz, ússz, focizz, kajakozz vagy bármi más...
2009. máj. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha az orvos szerint nem alacsony a vérnyomásod, akkor mástól lehet a fejfájás.

Mérd reggel-este egy hétig, írd le, aztán menj a papírral vissza az orvoshoz. Azt is mondd el neki, hogy elviselhetetlenül fáj a fejed.

Komolyabb okai is lehetnek, nem szabad annyiban hagyni.

2009. máj. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy a fejfájás emiatt van...


Barátnőm vérnyomása is alacsony volt, mindig kávét ivott, neki használt.


Első: a fokhagyma nem magas vérnyomásra van? Mert én arra szedem de akkor sürgősen álljak le???

2009. máj. 20. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem sem alacsony a vérnyomásod. a fejfájásod, ami migrénszerünek tűnik a leirás alapján, nem attól lehet. nekem mindig alacsony a vérnyomásom, volt már 65/40 is, más ilyennel már kifekszik, én meg csak azt érzem, hogy valami most nem kóser, de soha sem fáj a fejem. sok esetben a migrénes fejfájásnak szerencsére nincs szervi oka, ettől még persze nagyon kellemetlen állapot, időjárási frontok, fáradtság, stb., bármi kiválthatja. van olyan munkatársam aki nagyon fejfájós és tudom mennyit szenved tőle szegény. szerintem keress fel egy fejfájás ambulanciát, ott a kivizsgálások után megtalálják a számodra megfelelő terápiát.
2009. máj. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A fokhagymát kerüld,mert az MAGASVÉRNYOMÁSra van!Igyál kávét,sportólj,fontos,hogy kivizsgáltazsd magad.
2009. máj. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!