Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek mi lehet az oka?...

Szerintetek mi lehet az oka? Már harmadik hónapja vérzek folyamatosan, kb 1 hétre múlt el csak.

Figyelt kérdés
A minőség és mennyiség változó... van, mikor barnás, máskor pirosas... Voltam vele orvosnál, elküldött ultrahangra terhesség gyanújával, de kiderült, hogy nincs semmi ilyesmi. Azt mondta, hormonprobléma lehet. Kértem tőle hormonvizsgálatot, de azt mondta felesleges. Kezd az egész az agyamra menni, aggódom is. Van valami ötletetek?
2011. dec. 24. 20:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

A nőgyógyászod baromi jó fej, én azonnal lecserélném... Menj háziorvoshoz, kérj beutalót endokrinológiáta, és csináltass vérvizsgálatot még a háziorvossal, hogy nem-e alacsony a vasad.


Jobbulást, és boldog ünnepeket.

2011. dec. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Voltam már háziorvosnál is, sajnos ő is csak széttárta a kezeit, nézetett vasat, az teljesen normális volt. megjegyezném, hogy az utóbbi 7-8 hónapban eléggé meghíztam kb 15 kilót, abba is hagytam a fogamzásgátlót. azóta minden oké nem hízok, csak vérzek... két ünnep között igyekszem orvoshoz menni (remélem nincs mindenki szabadságon)

neked is kellemes ünnepeket :)

2011. dec. 24. 21:12
 3/13 anonim ***** válasza:

Pedig a hízás is tipikus hormonális tünet, de endokrinológiára kell a beutaló...

Esetleg magánendokrinológushoz mehetnél, de a pénztárcádnak nem fog jól esni...

2011. dec. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%

És az orvos nem adott semmit, ami megszünteti a vérzést? Én mikor vagy három hétig véreztem, azért kaptam rá csöppeket, ami szépen elmulasztotta pár nap alatt.

Egyébként tényleg hormonprobléma miatt van. Az biztos.

2011. dec. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A fogamzásgátló tette tönkre a hormonrendszered, ez nem vitás. Sajnos a legtöbb nőgyógyász ilyen: felírni feltudja, mert az egyszerű, és a gyártók jól fizetik, hogy minél többet írjon fel, de amikor probléma van, az már túl nagy gond kivizsgálni, és megoldani.

Ha meg szeretnél gyógyulni, sajnos másik nőgyógyászt kell keresned, sőt akár magándokihoz kell menned, ha nem találsz olyat ingyenesen, aki hajlandó komolyan venni és meggyógyítani. Mást nem tudsz csinálni, mert ezt csak orvos tudja meggyógyítani.

Lehetőleg endokrinológus nőgyógyászt keress, az tud legjobb eséllyel segíteni.

2011. dec. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szia!Voltál már orvosnál?Csak érdeklődnék,nekem is hasonló problémám van,igaz én még "csak" 2.5 hete vérzek.Én voltam tegnap orvosnál,hormonális problémát mond ő is,irt fel gyógyszert,de eddig nem használt még:-(
2011. dec. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok !

Én kb.: 3 hete ha nem több vérzek vagyis pecsételgetek,nem szedek fogamzásgátlót,2011.októberében volt éve hogy abba hagytam,kis babát szeretnénk a párommal.Már többször voltam nőgyógyásznál azelmúlt időszakban,mindent rendben talált a terhességre .a menszeszem kicsit rendszertelen volt ahogy abba hagytam a gyógyszert,de már helyre állt,most november 1.től elkezdtem szedni Aloe Verá-s Méhpempőt gondoltam kipróbálom hátha segíti a teherbe esést.Na december 28-án elkezdtem pecsételgetni,hol van -hol nincs voltam vele orvosnál és nem látott terhességet csak annyit mondott hogy az endometrium megvan vastagodva 7,4mm. Azt mondta hogy szedjek magne B6-ot az nem árt.Szedem is ,de ez a pecsételgetés még mindig van . Terhes kalkulátor szerint most "lennék" 8 hetes terhes.Dokinál december 1.-én voltam . Szerintetek ez mi lehet.Nagyon unom már szegény párom is teljesen kivan akadva na de még én,hogy nem tudom miért pecsételgetek,meg hogy azt sem tudom hogy egyáltalán terhes vagyok.-e =/

Félek .

2012. jan. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Bocsi nem december 1 hanem 14.-én voltam a nőgyógyásznál
2012. jan. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

13:02

December 14-én a nőgyógyász hiába nézett UH-t, akkor még túl korai volt, ha van terhességed, hogy ki lehessen mutatni. Menj el még egy UH-ra, most már biztosan ki kéne mutatnia.

Ha pedig nem vagy terhes, akkor hormonvizsgálattokkal meg kell állapítani, hogy miért pecsételsz. Ha a nőgyógyász nem akarja, csak elküld megint valami vitaminnal, akkor keress másikat, lehetőleg egy reproduktív endokrinológust, annak ez a szakterülete, és segíteni tud teherbe esni ha gondjaid vannak.

2012. jan. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok megint!!

Két ünnep között próbáltam elmenni dokihoz, de sajnos mindenki szabadságon volt, így nem jött össze. A vérzés és pecsételgetés hála az égnek teljesen elmúlt, de a hasam még néha szokott fájni. Sajnos suli közben, nem tudom, hogy mikor lesz időm megint, hogy ellátogassak az orvoshoz.

2012. jan. 2. 16:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!