Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet most hülyének fogtok...

Lehet most hülyének fogtok tartani, de kíváncsi vagyok hogy mással is fordult -e már ilyen elő?

Figyelt kérdés
Szóval, észrevettem hogy egy ideje viszket a mellbimbóm de van hogy annyira hogy a barátomnak mondom hogy rágja meg és utána jobb lesz, de csak a ball mellbimbóm szokott de nagyon, ha hozzáérek elég érzékeny is, mi ez az egész?
2011. dec. 27. 22:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
gomba?
2011. dec. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem tudom, az ellen mit tudnék tenni? egyébként nem az a viszkető érzés, inkább olyan bizsergő érzés az egész ami olyan mint ha viszketne, na ezt most jól leírtam :D
2011. dec. 27. 22:13
 3/13 anonim ***** válasza:
én vagy canestennel vagy körömvirág kenőccsel kenném be a helyedben.
2011. dec. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ez szerintem pszichés, nekem az ujjaimon a körömágyak szélénél volt ugyanez.

Én is rágtam, meg a másik kezem 2 körmét jól belevéstem, mert csak attól volt jobb.

Viszont te vigyázz, be ne induljon a prolaktintermelésed.

2011. dec. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
jaj és miért indulna be a prolaktintermelésem?:)
2011. dec. 27. 23:01
 6/13 anonim ***** válasza:
Jaj, talán a mellbimbód intenzív, folyamatos ingerlésétől? :)
2011. dec. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
jaj milyen folyamatos ingerlésétől? Ritkán szokott viszketni akkor sem annyira vészesen és attól mert barátom meg rágja, nem fog a prolaktintermelésem be indulni mert semmi köze sincs hozzá :) Még a végén ki találod itt nekem hogy biztos terhes vagyok...:DD
2011. dec. 27. 23:17
 8/13 anonim ***** válasza:

[link]


"A magas prolaktin szint okai", 14-es pont.


Nem hülyeségből írtam, de ha akarsz, nézz nyugodtan hülyének. ;)



Nektek meg jó mellbimbó-rágogatást. xD

2011. dec. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
figyelj, lehet hogy ha egésznap nyomkodnám a mellbimbómat megállás nélkül akkor előrodulhat bár lehet még az is 100:1-hez arány, szerinted a kismamák hogy szoptatnak? a kisbaba nem rágja meg a mellbimbót? Igaz hogy a terhes nőknek alapból magas a prolaktin szintjük...Nyugi még nem csorog a tej a mellemből :P
2011. dec. 28. 00:03
 10/13 A kérdező kommentje:
Ja akkor már ennyi erővel, a stressz is oda van írva mint "ok".... Vigyázz a stresszel mert prolaktin termelődésed lesz :)
2011. dec. 28. 00:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!