Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van e valakinek vulvodynia...

Vagnerszilvi kérdése:

Van e valakinek vulvodynia nevű betegsége? Nálam kb 5 éve kezdődöt el ez a betegség. A hüvely bemenet felett égő érzés gyakori vizelési inger. Rengeteg nőgyógyászt végig jártam de volt aki nem is ismerte vagy nem akart segíteni.

Figyelt kérdés
A legutobbi góckutatást ajánlott és utánna kezeléseket ami rengeteg pénzbe kerülne.Nem tudom hogy menjek hozzá vissza vagy nézzek másikat?
2012. jan. 4. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Találtam számodra egy cikket erről a ritka betegségről, ez alapján a dokid helyesen jár el, itt is azt írják nagyon körülményes nehéz a kór diagnosztizálása. Olvasd el, már csak a tájékozódás végett is. Az oldalon van orvos válaszol rovat, hátha egy jól feltett kérdésedre kapott válasz segít eldönteni, megbízhatsz-e a jelenlegi dokidban.

[link]

2012. jan. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.Igen ezt már olvastam és más külföldi oldalakat is.Megpróbáltam felvenni a kapcsolatot más beteggel is aki ettől szenved.Az a baj hogy ez a betegsg nagyon sokszínű és nem mindenkinek ugyabból az okból alakul ki.Még egyszer köszönöm.Ugy gondolom hogy csak olyan orvosnál kell próbálkoznom aki ért hozzá.
2012. jan. 5. 12:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Én Öngyógyultam! Évekig fájt a hüvelybemenete alsó része, a szex szinte lehetetlen volt...

Olvassátok el ezt a könyvet: José Silva: Gyógyíthatsz

Végig csináltam benne a gyakorlatokat, elhittem, hogy nincs semmi bajom és meggyógyítottam magamat! Azóta szexnél semmi bajom.

2014. aug. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!