Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik fáj jobban? A tetanusz...

Dewiil kérdése:

Melyik fáj jobban? A tetanusz vagy a méhnyakrák elleni oltás?

Figyelt kérdés

Jövőhéten kapom a méhnyakrák elleni oltást és azt követő nap vérvétel és tetanusz :(. Nagyon félek. Melyiknél számíthatok nagyobb fájdalomra?

Az oltásokra nagyon érzékeny vagyok... eddig mindegyik fájt

:(


2012. jan. 5. 19:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mindkettő csak egy tűszúrás... Ne nézz oda, észre sem veszed!
2012. jan. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A méhnyakrák oltás egyáltalán nem fáj. Tetanuszt nem csak akkor adnak ha megharap a kutya/rozsdás dologgal vágod meg magad? Nem emlékszem, hogy kaptam volna kötelezően. Édesanyám kapott kutyaharapás miatt, azt mondta, kicsit fájt. De jobb, mintha tetanuszban halnál meg..
2012. jan. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem mindegy? Úgyis megkapod mindkettőt.
2012. jan. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kutyaharapás után emlékeztető oltást adnak már csak, az alapoltás-sorozatot mindenki még gyerekkorában kötelezően megkapja.
2012. jan. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem mindegy.. ://

Lehet ,hogy téged nem érdekel mert sosem fájt annyira semmilyen oltás..

De nincs benned az az érzés ami bennem.. az a félelem...

2012. jan. 5. 20:27
 6/11 anonim ***** válasza:

"Nem emlékszem, hogy kaptam volna kötelezően."


Pedig van egy úgynevezett DI-TE nevű kötelező oltás(DI-TE: értsd: diftéria tetanusz) mi ezt azt hiszem 7-ikben kaptuk meg.

2012. jan. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek közül a vérvétel a legrosszabb. Mindenesetre ne aggódj, mindegyiken túl leszel hamar!
2012. jan. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szio, en egyutt erzek veled, en is nagyon felek mindig a szuriktol, nem tudom ezek mennyire fajnak, de ha lehet akkor csinald ugy mint en, velem mindig jon a parom es o fogja a kezem simogat es beszel hozzam, mert en meg injekciora jarok :( minden nap 1 vervetel egy szuri, mert nekem tudoemboliam volt, fel a fejjel !!! mindenkepp hivj magaddal vkit aki tudja benned tartani a lelket
2012. jan. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A 6 éves gyerekem sírás nélkül kibír minden oltást, nem tudom miért kell ebből akkora ügyet csinálni. Ha ennyire parázol akkor ne oltasd be magad.
2012. jan. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat (:
2012. jan. 7. 01:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!