Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális az hogy mostanáig...

Normális az hogy mostanáig nagyobb mennyiségű menstruációs vérzésem volt, de az elmúlt két hónapban kevesebb?

Figyelt kérdés

Amióta menstruálok és emlékszem rá, elég görcsös mensijeim voltak, és nagyon sok. PCOS vagyok, mikor nem kezeltek, akkor évente 1-2-szer jött meg. Amióta kezelnek, azóta rendszeres de nagyon erős menstruációim vannak. Fájdalmakkal, alvadt vérrel.


Viszont, az utolsó két hónap elég érdekesen nézett ki: elég volt a minitampon mindig, normálisan 5 napig tartott, vér volt (nem barnázás) és egyáltalán nem szenvedtem tőle és 27-28 napra jött meg. Eddig fájtak a melleim peteéréstől, most az utolsó két ciklusban egyáltalán nem fájnak.


Létezhet az, hogy változik a testem, és most már ilyenek lesznek a ciklusaim, vagy van valami gond velem? Egyáltalán van közületek olyan, akinek ilyen volt mindig a mensije és teljesen egészséges? Kicsit félek, hogy a betegségem miatt van és valamit rosszul csinálok.


Bocsánat ha hosszú voltam :)


2012. jan. 6. 13:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem volt peteérésed.

Nekem is PCO-m van, és azt tapasztaltam, hogy mikor menzesz előtt fáj a mellem, akkor peteérésem is volt. Ha csak megjön, akkor nem volt peteérés.

De az is lehet, hogy a kezelés használt, és kezd helyreállni. Mivel kezelnek?

2012. jan. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

én is attól félek, hogy az van amit mondasz(nincs peteérés)


meforalt szedek, napi hármat kéne, de valamikor csak egyet. beleőrültem már a folyamatos diétába és gyógyszerszedésbe, és az elmúlt időben alig csináltam. Valszeg ez lehet.


És téged mivel kezelnek?

2012. jan. 6. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!